АнтиТанкист• 17 мая 2023
Другий тиждень сопли, вже жовті, це бактерії?чи можливо алергія?
Дитині 11, спочатку був звичайний насморк, а тепер перейшло в жовті і густі, вона алергік на додачу, на цвітіння певних культур. От думаю якщо звичайне лікування не допомагає може це бути алергія чи ні?
АнтиТанкист
• 17 мая 2023
Ответ дляИграйМойГормон
нужно с первого дня антибиотик и все
Зачем? З першого дня АБ?
Бідося• 17 мая 2023
Алергія - прозорі соплі. Жовто-зелені - то вже бактерії при простудних захворюваннях. Я особисто таке не лікую, з часом саме проходить. Якщо є схильність до лор ускладнень, то лікуйте.
Пухнасті штани• 17 мая 2023
Скорее всего аллергия плюс бактериальная. Купите ринофлуимуцил, и промывайте. Было такое, тоже аллергия есть. Организм скорее всего ослаблен и инфекцию подхватил. А так к лору. Очень эффективна кукушка
Пасти Ла• 17 мая 2023
Моя мала теж алергік, у неї постійні ускладнення у вигляді гаймориту. Були часи, коли сиділи на кукушках місяцями, поки не зрозуміли в чому проблема.