Білий Лосик• 17 мая 2023

Жінки от ДЛЯ ЧОГО ви всі худнете ?!)

Жінки от ДЛЯ ЧОГО ви всі худнете)Я серйозно)
Чому Ви усі постійно худнете? Ваше життя від цього якось змінюється на краще ?( відкинувши ожирінням яке загрожує життю)
Горня капучіно• 17 мая 2023
Ответ дляБілий Лосик
Це не усім людям подобається і не всім пасує. Трудитися щоб трудитися не всім цікаво
Мне вообще не нравится ни спортивные фигуры ни спорт ни трудиться. Поэтому я просто хочу быть худой.

Техпаспорт на медузу• 17 мая 2023
Моя жизнь изменилась, даже не сколько жизнь, а моральное удовлетворение, любовь к себе в зеркале
Вилами по Воде• 17 мая 2023
Мне кажется,Вы худышка. Я худая,тоже думаю : Девоньки не худейте😂😂
Щепотка_совести• 17 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А какой у вас вес, что вам такое говорят?
Все равно под анонимом..
От 68 до 125 при росте 170. В разные периоды жизни. Но вот конкретно это говорили, когда было примерно 70-75.
А больше 100 кг после рождения ребенка, но тут ничего не говорили я ж дома сидела и на работу вышла уже похудевшая.
Шкідлива молекула• 17 мая 2023
Сраката від природи )
+ люблю себе коли худа , більше енергії
Пи Пи Пилюля• 17 мая 2023
Я обожаю шоппинг. Когда я толстая, на мне нормально не сидят тебя платья, которые мне нравятся. А я люблю себе нравиться. Поэтому периодически худею и обратно разъедаюсь
Библиотекарь• 17 мая 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Ну я вам скажу дело в этих людях ,не в вас. Однощначно.
Я 168 и 70 кг и вообще не считаю себя толстой. Ну 5 кг лишних есть.
Ну и никогда мне ничего подобного никто не говорил.
Мой вес был 67-70.
Даже я помоложе была -75 после родов и то никогда такого не слышала . То уровень культуры тех людей..
Tammy21• 17 мая 2023
Ответ дляБілий Лосик
Згідна. І хто б що не говорив це все-таки дуже застарілі поняття старатись відповідати стандартам
Саме так. І парадоксально, що в житті ми ж бачимо багато різних людей, з різною вагою, зовнішністю і якось все ок, але отой образ, який транслюють заскарузлі ’лідери думок’ та дитячі травми не дають розслабитися.
автор Білий Лосик • 17 мая 2023
Ответ дляTammy21
Дуже шкода що таке відстале то все.

Люблю_смаколики• 17 мая 2023
Ответ дляБілий Лосик
Просто мені шкода жінки худнуть заходять деколи в якесь нерозуміння. А реклама модельєри і купа інших осіб насправді дуже і дуже маніпулюють жінками. Це ненормальна ситуація:(Так не має бути
Абсолютно нема ніякої маніпуляції. Якщо я дожерлася до 85 кг і мого 16 річного сина питали чи то бабуся з тобою то ви мені вибачте. Подвійне підборіддя, мішкова одежа, купальник бабський без бритель, відображення в вітрині якоїсь тітки, а не мене.
Скинула 20 то хоч в вітрину можу дивитись. 52 і тепер 48 то зовсім інша пісня. 3 роки я не могла наважитись. І тепер знаю точно, що іду до 46 розміру і буду як і цих пів року голодна, але не бабця