Даю справку• 17 мая 2023
Повестка мужчинам ученым. Преподавателям ВУЗа сейчас раздают повестки?
Есть закон какой-то? Преподаватели-мужчины попадают под призыв? Какие нюансы? А именно, чтобы не вручили повестку:
нужно работать только на ОСНОВНОМ месте работы (совместителю вручат?);
на какую часть ставки нужно работать?
Даю справку
• 17 мая 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Научным работникам не дают
Закон (постанова) есть? Не могу найти(
Даю справку
• 17 мая 2023
Ответ дляРассказница
Чтоб не призвали, должна быть бронь от предприятия
Это как? В ВУЗе?
Аноним_• 17 мая 2023
Они не подлежат мобилизации, но повестку легко могут получить - для уточнения данных.
ОхиИВздохи• 17 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
А чем преподаватель вуза отличается от слесаря
?
Потому что слесаря готовить 2 года, а преподавателя 10.
Даю справку
• 17 мая 2023
Ответ дляАноним_
Медкомиссия входит в понятие ’уточнение данных’?
Рання пташка• 17 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
?
Соесаря заменить легче
СпайдерВумен• 17 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
?
Студентов не призывают, а если призовут преподов, кто учить будет?
Даю справку
• 17 мая 2023
...Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Закону ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’ (щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації викладацького складу вищих учбових закладів та наукових співробітників) (№2620), повідомляє інформаційне агентство «УНІАН».
У частині 2 статті 23 закону визначається, що призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також: студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання; наукові працівники, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за умови, якщо працівники зазначених категорій працюють за основним місцем роботи не менше ніж на 0,75 ставки в таких навчальних закладах, наукових установах і організаціях......
Але тих змін вже тонни, не можу знайти свіжачок(
Може хто володіє САМЕ актуальною інформацією?
Працівниця року• 17 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
?
Имеют учёную степень, их действительно не призывают.
Даю справку
• 17 мая 2023
Ответ дляПрацівниця року
Все-таки ТОЛЬКО степень?
ФрекенБок• 17 мая 2023
Ответ дляПрацівниця року
Спасибо
Працівниця року• 17 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Да, может по здоровью он вообще подлежит снятию с военного учета.
Даю справку
• 17 мая 2023
Ответ дляПрацівниця року
Спасибо, понятно
Йосип_молодий• 17 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Все-таки ТОЛЬКО степень?
преподавателей тоже и учителей, но надо 75% ставки, что б была загруженность.
КараПузовна• 17 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Ідете на рада гов юа і там сама актуальна інформація
Йосип_молодий• 17 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Спасибо, понятно
на медкомиссию лучше не ходить, если не планирует мобилизацию, иначе потом сложно будет откосить безболезненно.
Аноним_• 17 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Естественно. Все проходят медкомиссию.
ЛюблюДевчонок• 17 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
?
А кто преподавателя заменит? Или студентов распустят?
Аноним_• 17 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Это пока. Читала МНЕНИЕ юриста, что вот-вот перепишут закон для студентов. Не зря поменяли возраст военнообязанных на 25 с 27.
Даю справку
• 17 мая 2023
Спасибо. Хотелось бы личный опыт про УЧЕНУЮ СТЕПЕНЬ. Может кто столкнулся недавно...
Аноним_• 17 мая 2023
Вам нужна ’Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації:
Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:
здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти;
{Абзац другий частини статті 23 в редакції Законів № 2745-VIII від 06.06.2019, № 2196-IX від 14.04.2022}
наукові і науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів загальної середньої освіти, за умови що вони працюють відповідно у закладах вищої чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах професійної (професійно-технічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки;’
Даю справку
• 17 мая 2023
Ответ дляАноним_
Спасибо!
Королева ганделику• 17 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Это как? В ВУЗе?
Як скрізь. Є підприємства, які підпадають під бронювання ( гугліть які). Ці підприємства подають списки співробітників ( не всіх) на бронювання. Військомати видають бронювання ( не всім, кого подали у списках). Якось так
Королева ганделику• 17 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Так
фан L.O.S.T.• 17 мая 2023
Да шотвы говорите? На войну идут только добровольцы. Никто никому повестки не вручает.