Доброго дня, знайшли спонсора по програмі «u4u», і коли заповнювали документи вказали адресу у Польщі, але зараз ми переїхали в Ірландію. Питання: чи не буде проблем на кордоні через неправильну адресу? Хтось стикався з цією проблемою?
Love_Love_Love_• 17 мая 2023
Ні, не повинно, після одобреня пароля воно не матиме значення. Вас питатимуть адресу в США де будете жити
МАМА НИКИТКИ-2• 22 мая 2023
Автор, залежить від того, що ви далі плануєте. Якщо залишитись в США то можуть виникнути проблеми. Ваша анкета в доступі всіх державних служб. При отжиманні SSN ви будете заповнювати відповідні форми. Нестиковки відразу вилізуть.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дякую за відповідь. Можливо ви знаєте що робити у нашому випадку? Тому що на момент заповнення ми були в Польщі, але з певних причин переїхали…