Доброго дня! Скажіть будь ласка, мені потрібно завести особисті кабінети для кожного члена родини, але моїй дитині 8 років, на сайті я не можу до 14 років зробити їй кабінет. Можливо зареєструвати на моє імʼя два кабінета, в якому один буде від імені моєї доньки? (Щоб потім створити від її імені паперові документи)
Це за програмою u4u. Намагалася зробити кабінет дитині, але пише, що неможливо, тому що немає 14 років