Кумедний ґудзик• 17 мая 2023
Цена педикюра ?
Посмотрела 800 грн 🫠
бЭйбА• 17 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Странная вы конечно. Посследний раз это слово произнесла маникюрша вчера, когда я спрашивала цену покрытия ног.
До этого раза 4 так же спрашивали.
Не у всех каблуки нароста, что без него не обойтись, поверьте
До этого раза 4 так же спрашивали.
Нічого собі у вас лексикон
«Маникюрша» «покрытие ног» «каблуки нароста» «чистка ног»
Тут діалог немає сенсу🤣🤣🤣
Дикая Роза• 17 мая 2023
Ответ дляПочекуха
подивіться техніку виконання, особливості як робити опил нігтя, як зрізати/що не можна зрізати й т.д. і дуже здивуєтесь що те що ви робили самостійно вдома - ой як травмували ніготь та все що навколо нього, ті самі п´ятки))
не смешно,просто высокоинтеллектуальный труд
бЭйбА• 17 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
Эээ,нет.Бельё я люблю удобное и качественное
А самому собі зручно робити педикюр?))
Нитки зшити зручніше) але ви обираєте інший варіант. Якій подвійні стандарти
Почекуха• 17 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
так, чи ви думаєте люди вчаться заради паперового диплома, а не заради теоретичних знань та практичних навичок аби не наносити травми клієнтам
Божий одуванчик• 17 мая 2023
Ответ длябЭйбА
Нічого собі у вас лексикон
Тут діалог немає сенсу🤣🤣🤣
Удалено администрацией...
Леді_в_пледі• 17 мая 2023
Ответ дляПочекуха
здайте локацію
адреса Чорновола 63 наче, в інстаграмі підписані як levers_podology
Снегурочко• 17 мая 2023
Ответ дляПочекуха
Не всі, є такі майстри, що потім після них тільки до хірурга. Інколи дійсно краще самій.
бЭйбА• 17 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
Ви не знаєте професію «подолог»?
Почекуха• 17 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
таких не зустрічала, може десь на курсах - де за 50 грн роблять учні, то ще повірю, чи якась самоучка, а дійсно майстер аби такого наробив - то шось з розряду фантастики
Гарантую неперелевки• 17 мая 2023
Ужгород. Те сайты с ценами, что нашла, то 750 грн за все. В Киеве уже и не вспомню точно сколько до войны платила, но не дешевле.
Кинг-Конгша• 17 мая 2023
Ого цены, я в Днепре делаю за 400 снятие/покрытие, отличный мастер, цена средняя.
Мовчу, але хочу• 17 мая 2023
Киев. На дому. 450 гигиенический маникюр с чисткой пяток. Без снятия и покрытия ногтей.
Мовчу, але хочу• 17 мая 2023
Ответ длябЭйбА
Нічого собі у вас лексикон
Тут діалог немає сенсу🤣🤣🤣
👏👏👏
Снегурочко• 17 мая 2023
Ответ дляПочекуха
Те, що ви не бачили ні про що не говорить.
Файно Замало• 17 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
Я сама умею это делать.Что там такого надо заумного уметь?
Ну да, только дураки и рукожопы обращаются непросто к мастеру педикюра но и к подологу…. Вот делать нечего …. А вы умная и на все руки мастер
Смажена полуничка• 17 мая 2023
Ответ дляПочекуха
И что?
Моя бабушка сама себе педикюр делала- умерла в 89 года
Мама - тоже сама. В 80.
Неправильно сделанный педикюр никак не повлиял на качество и продолжительность их жизни.
Какие выгоды даёт правильный педикюр в салоне?
Мама - тоже сама. В 80.
Аноним Советчик• 17 мая 2023
Ответ дляsoshkina
Центр подологии, Киев. 900грн без покрытия
Нормальний у вас дохід)
Почекуха• 17 мая 2023
Ответ дляСмажена полуничка
И что?
Мама - тоже сама. В 80.
які вигоди дає якісний макіяж?
які вигоди якщо митись бруском мила за 20 грн?
які вигоди дає вечері в ресторані?
які вигоди дає сукня за 5000 грн?
яки вигоди якщо їсти ковбасу за 100 грн кг?
ваша бабуся прожила стільки не через і не завдяки, тому що робила педикюр самостійно, не думали про це?
розкажіть людям які наробили собі біди самостійно чи у горе-майстрів з манікюром чи педикюром - а потім розказуйте про свою бабцю, таке щось зрівняли палку з пальцем як то кажуть, тикати ж можна і першим і другим у купу...
які вигоди дає вечері в ресторані?
які вигоди дає сукня за 5000 грн?
Почекуха• 17 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
а може говорить?
наприклад про те, що я вмію обирати майстрів))))
Снегурочко• 17 мая 2023
Ответ дляПочекуха
а може говорить?
Навіть в найкращого лікаря, є свій цвинтар))
Почекуха• 17 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...