які краще карти таро замовити? і як по них орієнтуватись та як дізнаватись відповіді по картах
Чебураха з перцем• 17 мая 2023
Ну а что узнавать то хотите?
Хотите принятия всех решений переложить на карты? Чтоб не брать ответственность за свою жизнь?
Чебураха з перцем• 17 мая 2023
Ответ длясонек
ні просто робити розклади ,та дізнаватися чи краще якесь рішення робити ,чи ні.
Ну вы как бы и написали, что принятие решение переложить на карты хотите.
Неужели самостоятельно вы не можете определить лучше для вас какие то решения делать или нет?
Играю у края• 17 мая 2023
Вы думаете это так просто , купил карты и все , гадалка 100 уровня? Нет, это так не работает.
Куколка-мяуколка• 17 мая 2023
Оо як би то було так просто, купив карти і двзнаєшся відповіді.
Так не працює, навіть самі карти можуть не по темі показувати і співпадати з правдою не буде.
Потім такі кричуть, що карти брешуть
Крістіна Т а р о• 17 мая 2023
Ответ длясонек
Купити можна, навчатися довго і досвід роботи з картами. Це роки.