Интимная• 17 мая 2023
Если вьющиеся волосы пушатся-им не хватает питания или увлажнения?
Интимная
• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Їм не хватає кудрявого метода
Я не можу так довго їх мити, полоскати, жамкати(
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляИнтимная
У вас нема 5 хв? )) ну тоді шо пАделать
Леди_на_драндулете• 17 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Это не так долго.
У меня прямые, но мытье не меньше занимает, мину 30 без сушки
Леди_на_драндулете• 17 мая 2023
А вообще можете попробовать увлажняющий кондиционер, но пушистость он не уберет полностью
Умничка-помощничка• 17 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
Зволоження не вистачає. В тому числі правильного догляду.
Розкажіть про правильний догляд.
Ластовиння• 17 мая 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Розкажіть про правильний догляд.
Залежить від ступені пористості волосся є лінійки догляду.
Окрім шампуню, бальзаму/маски - незмивашки (сироватки, емульсії). Масла небажано. Масло - для миттєвого вау ефекту кудись на якусь подію. Масла в переважній більшості ще більше сушать.
Маски масляні гарячі - так. Але потім змити.
Интимная
• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
У вас нема 5 хв? )) ну тоді шо пАделать
Я намагалася мити по цьому методу, але я мила голову десь 20 хвилин (
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляИнтимная
То шось ви заганялись) чесно)
Интимная
• 17 мая 2023
У мене професіональний догляд, після кожного миття кондер,, маска 1-2 рази на тиждень, але пушатся так( але масло ще використовую кожен раз, чі. Воно мабудь робить пух
Ласунка• 17 мая 2023
Дуже раджу Оксану, я з нею підібрала правильні для мене засоби для догляду і прямо з першого разу волосся зовсім по-іншому стало виглядати і практично перестало пушитись. У неї є на ютубі відео як доглядати, але відносно старі. Наприклад, вона в інсті казала, що відмовилась від деяких моментів, бо виходить довго. Але загальний підхід зрозумілий.
Я зараз просто мию голову шампунем, кондиціонер, потім підсушую рушником, розчесую, лівін, жмакаю і досушую феном. Без отих всіх довгих процедур по кудрявому методу. Ось моє фото до і після першого тижня. Зараз завитки ще акуратніші і ще менше пуху
буреЛОМКА• 17 мая 2023
Ответ дляЛасунка
Все равно ведь пушатся. Я пробовала этот метод, результат практически такой же , еще и ежедневно мыть нужно . Выбрала для себя метод выпрямление.
Ласунка• 17 мая 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ну повністю від пуху позбутись не вийде, такий тип волосся. Багато залежить від засобів, а не тільки від методу. І я не мию щодня, десь раз на 3 дні
буреЛОМКА• 17 мая 2023
Ответ дляЛасунка
Что после мытья наносите? Я наносила спрей для вьющих волос +гель либо пену, на утро уже вид не айс.
Області пітьми• 17 мая 2023
Грабля• 18 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Ой та прям. Було б бажання.
Грабля• 18 мая 2023
Ответ дляИнтимная
І? Ви не в стані приділити собі 20 хвил раз на кілька днів?