Така бойова Я• 17 мая 2023

Регіони з найдешевшою нерухомістю?

Доброго і мирного усім вечора! Планую переїхати в іншу область. Порадьте і підкажіть, будь ласка, які регіони України варто розглядати для зміни місця проживання насамперед з точки зору доступності житла? Де у нас найдешевші квартири, як на вашу думку?
культУра• 17 мая 2023
Харьков

Шиворот Навыворот• 17 мая 2023
Херсон
Госпожа_тамагочи• 17 мая 2023
Луганская обл
Хлопаю ресницами• 17 мая 2023
Бахмут
Бавовнятко• 17 мая 2023
В чем проблема зайти на дом риа и по фильтру найти?
Ермолайчик• 17 мая 2023
А як Ви думаєте? Мабуть, ті які найнебезпечніші зараз: Херсонська, Харківська, Запорізькі області
Регионщица• 17 мая 2023
Чернігів

автор Така бойова Я • 17 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я мала на увазі неокуповані області і ті, в яких безпосередньо не ведуться бойові дії. Бюджет нашої маленької родини невеликий, розраховую на суму до 10 тис.у.о. Напевно, некоректно сформулювала своє запитання у темі.
Джем Шакіри• 17 мая 2023
Кривий ріг
Просто Фіфа• 17 мая 2023
Якщо розгядати неприфронтові області і там де не було окупації - Кропивницька область. Якщо розглядаєте ті що були в окупації - Чернігівщина, там такі красиві причепурені хатинки за дуже дешево. В обох регіонах привітні люди, без понтів. Кропивницька область трішки бідна в плані інфраструктури. Чернігів такий красивий, доглянутий, весь у квітах.
Ермолайчик• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Черкаська область, невеликі села. Але все одно це буде будинок навіть не середнього класу.
Неробименінерви• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Кропивницький
автор Така бойова Я • 17 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую, це дійсно слушна порада! Переглядатиму оголошення на сайтах нерухомості.
Первая ласточка инфляции• 17 мая 2023
Донбас, мабуть.
yulcha01• 17 мая 2023
Ответ длякультУра
Харьков
Вы цены смотрели в Харькове? Не сильно то они и упали...
Помогалочка• 17 мая 2023
Донецька область
Просто Фіфа• 17 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Черкаська обасть виросла в ціні. Щось дешеве - це вже дуже в плачевному стані і дуже далеко від цивілізації.
На Черкащині добре розглядати, якщо готові створити бізнес на землі - теплиці, вулики чи обробляти землю.
Анонимба• 17 мая 2023
Кривий Ріг, якщо місто потрібно
Якщо села,то в любій області
Помогалочка• 17 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Бахмут

Безлім на все• 17 мая 2023
Изюм
автор Така бойова Я • 17 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Кривий Ріг, якщо місто потрібно
Якщо села,то в любій області
Дякую вам!
ПолБатона• 17 мая 2023
Кривий Ріг подобається,но екологія звісно пугає
Ермолайчик• 17 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Можливо. Зараз більш спокійні регіони користуються популярністю. Це зрозуміло.
Залетна Я тут• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Чекаю звільнення Криму. Планую купити в Гурзуфі. В українському Гурзуфі українського Криму!
Фима Собак• 17 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Бахмут
оборжаться
Прокофіївна• 17 мая 2023
А яка у вас сума а то тут радять забиті села а може Ви маєте хоч 10 тис дол?
автор Така бойова Я • 17 мая 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
І я б з радістю придбала там житло, тим паче що моєму малюкові морський клімат був би дуже корисним для здоров´я) Будемо чекати звільнення Криму і вірити в наших військових! Поки що для себе вирішила знайти оптимальне за ціною житло в будь-якому мирному регіоні і переїхати, бо дуже багато проблем навалилося через важку хворобу дитини. Можливо, зміна обстановки допоможе і мені, і йому, бо реально важка ситуація склалася. Наважилася кардинально змінити своє життя і якось інтуїтивно відчуваю, що ці зміни будуть першим кроком до кращого, щасливішого життя. Лишилося лише обрати, куди їхати.
автор Така бойова Я • 17 мая 2023
Ответ дляПрокофіївна
Так, я власне і писала, що наш бюджет до 10 тис. у.о. На обласний центр і не розраховувала, а якесь районне містечко чи смт -- якраз. Не люблю зайвого шуму і метушні, у великому місті почувалася б некомфортно)
Повітруля• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Робота. Яка у вас професія?
Окрім житла ще ж працювати потрібно.
Суми. За 10 не знаю, але один з найдешевших.
Захекалася читать• 17 мая 2023
В Сумах на 10 тільки кімнату в гуртожитку або стару хату в 30км від міста