Така бойова Я• 17 мая 2023
Регіони з найдешевшою нерухомістю?
Доброго і мирного усім вечора! Планую переїхати в іншу область. Порадьте і підкажіть, будь ласка, які регіони України варто розглядати для зміни місця проживання насамперед з точки зору доступності житла? Де у нас найдешевші квартири, як на вашу думку?
Така бойова Я
• 18 мая 2023
Ответ дляБезлім на все
Той, которая написала про ’недоразвитое’, отвечать не хочу, напишу Вам.
У нас в Изюме большой спрос на жилье сейчас, цены сравнительно невысокие, как раз под Ваш бюджет.
На данный момент проживает более 22 тысяч жителей и люди продолжают возвращаться.
Нет работы (я так поняла, что Вы работает удаленно +алименты) и крупных магазинов типа АТБ. Зато работают рынки и маленькие магазины.
Дякую вам за відповідь і увагу до мого запитання! Всі поради від дівчат, що відгукнулися на мою тему, записую, розгляну усі рекомендації! І окремо хочу висловити вам свою величезну повагу, бо знаю, що пережили в окупації мешканці Ізюму і наскільки усі ви мужні, сильні і неймовірні люди! Спасибі вам, що ви є, для мене було б честю стати мешканкою вашого міста, без перебільшення. Ізюм буде першим в списку міст, де шукатиму квартиру для купівлі. Ще раз дякую і прийміть мої найщиріші побажання добробуту, миру і здоров´я!