Така бойова Я• 17 мая 2023
Регіони з найдешевшою нерухомістю?
Доброго і мирного усім вечора! Планую переїхати в іншу область. Порадьте і підкажіть, будь ласка, які регіони України варто розглядати для зміни місця проживання насамперед з точки зору доступності житла? Де у нас найдешевші квартири, як на вашу думку?
Модница 80х• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
І я б з радістю придбала там житло, тим паче що моєму малюкові морський клімат був би дуже корисним для здоров´я) Будемо чекати звільнення Криму і вірити в наших військових! Поки що для себе вирішила знайти оптимальне за ціною житло в будь-якому мирному регіоні і переїхати, бо дуже багато проблем навалилося через важку хворобу дитини. Можливо, зміна обстановки допоможе і мені, і йому, бо реально важка ситуація склалася. Наважилася кардинально змінити своє життя і якось інтуїтивно відчуваю, що ці зміни будуть першим кроком до кращого, щасливішого життя. Лишилося лише обрати, куди їхати.
Автор, сподіваюсь що у вас все вийде. Насправді розгляньте Полтавщину, Черкащину, Тернопільщину. В селах знайдете хатинку. Ви самі з якого міста?
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляПовітруля
Робота. Яка у вас професія?
Окрім житла ще ж працювати потрібно.
Суми. За 10 не знаю, але один з найдешевших.
Окрім житла ще ж працювати потрібно.
Професії вже ніякої. Догляд за дитиною з інвалідністю. Періодичні нестабільні підробітки в мережі, стабільно щомісячно 7 тисяч дитячої пенсії плюс 15 тисяч аліментів, на це й живемо. Ну і сума, яку вдалося відкласти на купівлю нерухомості.
Фрикаделька• 17 мая 2023
Полтавская область.
Чернухи и села рядом,природа, лес,недалеко Лубны и Пирятин.
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляМодница 80х
Я з Рівненщини. На Тернопільщині будинки в пристойному стані дорогуваті, а купувати стару напіврозвалену хату -- то в ремонт треба таку ж приблизно суму вкласти... А я сама, без ’рукастого’ чоловіка, тому західні області не варіант.
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Полтавская область.
Дякую. Дійсно варто розглянути варіант Полтавської області. Колись була там в дитинстві --- річка Сула і її притоки просто краса!
Я вся ваша• 17 мая 2023
Села розглядаєте? Південь Київської обл. - за 15К доларів будинок можна взяти
Ламборджини• 17 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
В Сумах на 10 тільки кімнату в гуртожитку або стару хату в 30км від міста
а в Шостке двушку можно
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Села теж розглядаю, завжди мріяла жити в селі, бо дитинство і юність минули в так званій ’хрущівці’. Але 15 тисяч поки що не назбирала, є лише 10, на таку суму і розраховувала.
Просто Фіфа• 17 мая 2023
Розгладайте містечка на Полтавщині, Чернігівщині або Житомирщині в яких є легке і дешеве сполучення з Києвом (є залізничні станції), на випадок якщо треба з дитиною до лікарів їздити. З Київом є сполучення електропоїздів, вони часто ходять і квитки дешев, для супроводжуючого інваліда і інвалідам пільгові.
Ось ці поїзди. Можете окремо роздивитися кожен із маршрутів, в яких населенних пунктах є зупинки, там і шукайте житло.
Зв`язок зі столицею - завжди жирний плюс.
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Велике спасибі вам за корисну пораду! Дійсно варто було насамперед розглянути питання інфраструктури, я якось про це не подумала, орієнтувалася лише на вартість житла. Врахую цей момент.
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
Удалено администрацией...
Це, напевно, у тої пані була така своєрідна іронія... У війну нерви здають у всіх, я навіть не звертаю уваги на такі підколи.
Неместная Я• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Такі підкоди недоречні. Як мінімум . Місто в крові наших людей захлинулося .(
Аноним_Русалка• 17 мая 2023
Сумська обл. м.Кролевець. тихе, спокійне. Є лікарня, школи і т.д. залізнична станція.
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
Я це добре розумію, бо моєї області війна хоч прямо і не торкнулася, але дуже багато загиблих, є кілька людей, яких я знала особисто. Це так боляче і страшно, насправді, що цілком допускаю той факт, що в окремих людей могла елементарно порушитися психіка. З цієї причини намагаюся не зважати на отакі висловлювання, бо хтозна, чому людина таке пише і щ якої причини...
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Дякую!
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляenglish book
Головне правило-там, де дешеве житло, там немає роботи.
Я це розумію. Але в мене така життєва ситуація, що працювати навряд чи вийде. Я доглядаю за дитиною-інвалідом, наш основний дохід -- це аліменти і дитяча пенсія з інвалідності з надбавкою на догляд. Діагноз дитини не передбачає для мене можливість працювати, тому ціна житла -- ключове питання.
Неместная Я• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
В селі будете всі кошти вкладати в будинок, взимку сидіти в холоді. Тому, що будинок буде старий.(
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
А якщо будинок буде не з пічним опаленням, а з газовим чи електричним котлом?
БоВжеВільна• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Я мала на увазі неокуповані області і ті, в яких безпосередньо не ведуться бойові дії. Бюджет нашої маленької родини невеликий, розраховую на суму до 10 тис.у.о. Напевно, некоректно сформулювала своє запитання у темі.
Славутич, но граница с белорашей близко. Город хороший
Неместная Я• 17 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Дуже дорого опалювати старий будинок. І важко Вам буде самій. Постійно щось треба буде ремонтувати.
Така бойова Я
• 17 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
Дякую за слушну пораду. Таки мабуть варто орієнтуватися не на будинок, а на квартиру десь в малому містечку чи в селі.
Вмію заміряти найкраще• 17 мая 2023
Ответ дляНеместная Я
нічого подібного, є на Київщині невеличкі будиночки, старенькі, але тепленькі, з газовим опаленням. 42 квадрати, всю зиму 20-23 градус.
Неместная Я• 18 мая 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Стара рухлядь ? На яку автор буде витрачати купу грошей? Навіщо?
ЖивунаБагамах• 18 мая 2023
Однозначно, квартиру в смт, например в Днепропетровской области. В своем доме постоянно что-то нужно доделывать, то крышу, то забор, соответственно нужен мужичок с руками. А в квартире можно худо-бедно ремонт сделать и жить с ним много лет, особо не тратясь на поддержку быта. С вашими доходами вам огород не нужен, а прожуктовых магазинов, аптек, банков, поликлинника и в смт есть. И сообщение с обл. центром.
Безлім на все• 18 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Той, которая написала про ’недоразвитое’, отвечать не хочу, напишу Вам.
У нас в Изюме большой спрос на жилье сейчас, цены сравнительно невысокие, как раз под Ваш бюджет.
На данный момент проживает более 22 тысяч жителей и люди продолжают возвращаться.
Нет работы (я так поняла, что Вы работает удаленно +алименты) и крупных магазинов типа АТБ. Зато работают рынки и маленькие магазины.
ЖонДуан• 18 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Дякую, це дійсно слушна порада! Переглядатиму оголошення на сайтах нерухомості.
Херсонська область, ті села, що подалі від річки Дніпро, на ваші гроші можна купити дуже гарний будинок.
ЖонДуан• 18 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Так, я власне і писала, що наш бюджет до 10 тис. у.о. На обласний центр і не розраховувала, а якесь районне містечко чи смт -- якраз. Не люблю зайвого шуму і метушні, у великому місті почувалася б некомфортно)
Ну районний центр, то навряд можливо в спокійному регіоні.