Ну що, є інформація від Ванька про пуски з Каспію. Тримаємось і віримо…
Николь1986• 18 мая 2023
Ответ дляmanu1
Пишут, что Шахиды летят на Киев тоже
Ну дался им Киев ,сколько можно
А с севера шахеды это бульбаши запускают?
Счастливый магазинчик• 18 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Так же, как и Киев, на границе.
Я с Житомирской области, г. Овруч- вот он на границе! Сейчас в Полтавской живу.
Но там у меня родственники, подруги.
Там кстати очень даже спокойно сейчас, слава Богу.
Но там у меня родственники, подруги.
и-рина 1981• 18 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Я по старінкє - смажиш і одночасно піджираєш🤣
Угу, гаряче сирим не буває
healer09648293• 18 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Точно-преточно? А котлетку?
Точно-преточно. У мене нема котлет😅
Тільки заморожені хінкалі і куряча грудка, трохи бекону...все треба готувати зранку, готового тільки кефір😅
Ось вона хитрість - ліньки готувати під тривогу - отже не їмо)
o.shalneva• 18 мая 2023
Ми завтра на пікнік йдемо- спекла тарти різні,Брауні з горіхами....і зовсім не хочеться,хоч в животі урчить.
healer09648293• 18 мая 2023
Ответ дляmanu1
Мы дома, все спят кроме меня, очень страшно
За 2 стінки станьте.
healer09648293• 18 мая 2023
Ответ дляБасина
Та мій би теж смажив не чищену. І сам їв. А так як хотів, щоб я смажила, мусив чистити
Фу...як можна не чищену їсти
Ответ дляElengo83
Ем, вибачте, а чого це Київ прикордонний? Може ви з Черніговом зплутали? Від Києва 100 км, від Житомира 130, тіки що поміряла...
Вы еще скажите, что земля плоская, и за Киевом она заканчивается.
Там Белоруссия есть, и войска стоят вражеские, на границе. Самолетики там всякие летают, стреляют тоже...