Майструю крила• 18 мая 2023

Cybex Priam 2021 року

Хочу придбати цю коляску у певному лімітованому кольорі. Вона вже є новішої моделі від 2022 року, але ціна на 15-20 тисяч більша за модель 21-го року.
Чи варто брати старішу модель, якщо враховувати функціонал? Мова йде саме про нову коляску. Знаю, що в новій трохи змінена форма люльки і інші кріплення, адаптери для автокрісла.
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2023
Фото для зрівняння
автор Майструю крила • 18 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Фото для зрівняння
Перше - 22 рік
Друге - 21 рік
АдеКВАтная• 18 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Перше - 22 рік
Друге - 21 рік
Спокойно берите вторую
ИзЮмрудная• 18 мая 2023
Автор, я ось друзям викупила зі США, 2019 року. Яка різниця якого року модель, адже, головне, якість?
Спокійно купуйте 2-ий варіант.
Yana1915• 18 мая 2023
Сайбекс то любовь , хорошие коляски спокойно берите 2 вариант :)
автор Майструю крила • 18 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Спокійно купуйте 2-ий варіант.
А де викупили?
ИзЮмрудная• 18 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
А де викупили?
На Амазоне была цена менее 300 долларов, прогулка Priam.
автор Майструю крила • 18 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую