ТебеОноНадось• 18 мая 2023
Жадібна дитина.
Дитині 4 роки, ні за яких обставин не ділиться з іншими дітьми своїми іграшками. Вона в принципі і не вміє гратися з дітьми, завжди якась конкуренція-хоче бути першою. Ніякі пояснення і вмовляння не діють. А ,ще вона дуже погано розмовляє ,для свого віку.
Це може бути відхилення в розвитку ?
ТебеОноНадось
• 18 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Чому вона має ділитися?
Щоб гратись з іншими дітьми.
А я з косою• 18 мая 2023
Ну в 4 года плохо говорить то да, стоит обратиться к специалистам. А то что не делится, то бывают такие противные дети, это характер. Такая и будет.
Кидстаффовка• 18 мая 2023
Я колись була дурна і також вважала що моя дитина повинна ділитися іграшками.Заставляла,сварила.Психологи навпаки говорять що дитина не повинна ділитися якщо не хоче.
Байрактарна• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Щоб гратись з іншими дітьми.
Не всі люблять компанію, а ділитися взагалі не потрібно
А поговорить?• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Щоб гратись з іншими дітьми.
Є гарне відео, де показано навпаки як діти кажуть дорослим дати іншому ключі від машини, поступитись своїми інтересами і т.д.
Такий у дитини характер, нашо її ламати. Тих хто ні риба ні м´ясо, скоріше юзають ніж люблять
ТебеОноНадось
• 18 мая 2023
Ответ дляoboeva
что мешает сходить к неврологу?
В 2,5 роки водили, дитина на той час не розмовляла взагалі, невролог не знайшов відхилень.
А я з косою• 18 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Если ребенок не делится, но и чужие игрушки не просит или не берет, то да, а чаще всего такие жадины свои не дают, а чужие хватают и ещё и истерику закатывают.
Кидстаффовка• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Щоб гратись з іншими дітьми.
Може вона не хоче гратися з іншими дітьми.Ваша дитина сидить наприклад у пісочниці,загрібаю,будує,я інші діти довкола.Вона з не з ними грається,а сама з собою
Байрактарна• 18 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Звідки такі висновки? Мої діти лише своїми граються
ТебеОноНадось
• 18 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Чужі без дозволу не бере.
Показушница• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Тому що це не відхилення
А я з косою• 18 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Так я и говорю, если только своими то норм, а если жадничает, но хочет и чужие игрушки, то надо учить меняться, то есть делиться на время.
Карамелька• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Щоб гратись з іншими дітьми.
Для цього необовʼязково давати свої іграшки, коли ти цього не хочеш
А я з косою• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Чужі без дозволу не бере.
Ну то есть у ребенка нет проблем с тем что она не делится? Нет желания чужих игрушек, нет желания общаться с другими детьми? Если нет, то значит ее это устраивает и это такой характер
ТебеОноНадось
• 18 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Скоріше навпаки, діти граються ,а вона буде бігати навкруги.
Поддакиваю иногДА• 18 мая 2023
Автор, а ви пустіть у свою квартиру когось пожити, дайте комусь на пару днів свою машину поїздити, потрібно ж ділитися.
ТебеОноНадось
• 18 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Як же тоді вони можуть гратися, коли чужа дитина тягнеться до нашої іграшки ,а тут істерика ? Хіба це гра ?
Сонячний день• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
И что? Почему не может бегать, почему должна делиться? Если вам хочется делится, то делитесь, причем, чем-то важным для вас - телефон, коляска, свитер ...
Показушница• 18 мая 2023
У меня другая проблема. Мой делится всем и ждет от других того же. Вот недавно расстроился и вообще отказывался гулять. Очень обидно ему было, когда он пацанам выносил свои игрухи, все расхватали и игрались, а когда он следующий раз попросил посмотреть то его лихо сбрили. Водите в разные детские компании. Ребенок не обязательно должен подружится с кем угодно.
Вельми шановна• 18 мая 2023
Йдіть до невролога навіть якщо ви вже були. Але не через жадібність, а через затримку мовлення.
А те що ви називаєте жадібністю насправді є відстоюванням своїх границь. Пояснюйте іншим діткам спокійно, що ми іграшки не даємо іншим. Брати не можна і все. Але це повинно бути лише позитивною і навіть лагідною інтонацією. Наприклад: Лапонька( якщо не знаєте ім´я), нажаль ми не ділимось своїми іграшками. Не бери будь ласка.
ТебеОноНадось
• 18 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Бажання спілкуватись з дітьми є, але гратись не вміє.
к.Буланова• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Чужі без дозволу не бере.
Ну хорошо.Моя дочка чужое никогда не брала ,но и не любила когда ее добро трогают.12 лет сейчас,до сих пор собственница,но чужое не нужно
Показушница• 18 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
То хай бігає.
Вишнёвая Леди• 18 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Але є такі гидкі, що свої не дають, а чужі хочуть і верещать через це
Сонячний день• 18 мая 2023
Ответ дляПоказушница
По-моему, эта проблема гораздо серьезней, чем ’жадность’. Жадный (условно жадный) подобрал под себя игрушки и сидит довольный ими играет. А раздающий ребенок - все время в разочаровывающих надеждах на ответную реакцию, очень жалко его