Полуничка• 18 мая 2023

НУШ чи Інтелект України

Підкажіть будь ласка, в кого дітки навчаються по програмі Інтелект України, чи дуже важко діткам? Чи правда, що НУШ перші класи це як дитячий садочок?
Пургену мне• 18 мая 2023
Скажемо так, автор, якщо син добре читатиме на етапі походу в школу, пробуйте ІУ, в НУШ завжди встигнете.
До речі, серйозним мінусом ІУ є переповнені класи, це треш! По 36 дітей в класі. Це дійсно важливий фактор, діти якщо не встигли щось на уроках, вчитель фізично не може приділити час.
Моя донька у першій десятці, тягне норм, хоча після першого класу я вагалася чи лишати чи переводити в НУШ, де 25 дітей в класі (та сама школа). Бо донька неуважна, а це проблема. Але лишила в ІУ поки не шкодую, доньці дуже подобається, а в в бабусі в той НУШ (там маленька школа, 18 двтей в класі) ходить як зірка, бо тем їй робить нічого. Ми там просто підтягуємо почерк, дисципліну, концентрацію, ну, аби дома не сиділа в дистанційки і ось двічі після хвороби поки відновлювалася.
lisa2101• 18 мая 2023
Ответ дляХолодная каша
Якщо віддавати в інтелект треба , щоб дитина могла висловити свою думку, не боятися говорити, питати, відповідати.
Пишуть мало, в основному пару речень переписати, вставити слово, букву в друкованих зошитах. Через це почерк в дітей, що вчаться в інтелекті Україна - жахливий. Але загалом, програма цікава, насичена, інколи навіть занадто.
Включає в себе всі дисципліни старшої школи - географію, фізику, хімію, біологію, геометрію. В цьому році моя дитина закінчує 4 клас.

Хоча дитині подобається, але далі йдемо в НУШ. Кажу чесно, ми робили уроки весь час разом. Лише 4 клас трохи стало легше, менше навантаження на мене, зараз лише перевіряю домашнє завдання.Це при тому, що в школу ми йшли в 7 років, а не в 6
А от для чего в 4 класі географія, фізика, хімія? Тим паче уривками? Там шматок, там шматок. Це не дуже зрозуміло.
Оно само купилось• 18 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Программу изучения иностранного языка выбирают отдельно, она не привязана кНУШ или ИУ
Есть стандарт обучения, поэтому привязана. Но, если все родители будут согласны, то можно брать любой предмет по другой программе или учебнику (у нас математика была по Ростку, а английский по учебнику Academy Stars). И это уже не бесплатно соответственно.
Английский по НУШ - учебники на фото.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Мне Интеллект не очень понравился. В первом классе прошли по укр.мове то, что в обычной школе за три проходят. Всё быстрыми темпами. Поменяли место жительства и перешли в другую школу. Оказалось, что очень мало писали, не научили пространственному мышлению. Это мови касательно. И много такого, как тут выше писали, что нужно искать в интернете, типа формул гидрогена, не понимая основ предмета. Высмыкивают задания как попало.
Ні, це дуже структурована програма. Вони той гідроген всю молодшу школу вчать досить просто й цікаво. Відлякує батьків, що немає спрощення термінів, називають як є, це так напружує коли бачиш ті зошити. Але такий підхід дає змогу на 5 клас вийти з базовими знаннями по хіміі, біології, географії. Це дуже хороша програма, вона просто під певний типаж дітей розроблена.
Мовчу, але хочу• 18 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Английский по НУШ - учебники на фото.
У нас по НУШ - Academy Stars, 5 часов в неделю плюс час с носителями.
Начинали не с нулевого учебника, а с первого, к концу четвертого класса уже занимаются по пятому учебнику.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Ні, програма дуже структурована. Просто надзвичайно мало часу для кожного етапу. Якщо дитина повільна чи неуважна - будуть неминучі пробіли.
Крім того, з досвіду тих шкіл, що я знаю, класи ІУ переповнені, тоді як НУШ по різному. Отже, вчитель теж по різному підходить до навчального процесу, не має змоги повертатися до пройденого, приділити всім достатньо уваги.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Вам не зрозуміло, мені зрозуміло. Син вчився на Ростку, тоді ІУ не було в нас і я чітко бачу перевагу цих ідеально структурованих так званих експериментальних програм. Що донька більше гуманітарій - віддала в ІУ, бо Росток це така половинка на серединку, там по суті лише математика рівня ІУ.
Кожному своє, як то кажуть. Мені ІУ програма дуже логічна, системна, вибудувана правильно, результат відповідний.
Оно само купилось• 18 мая 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Детям бесплатно давали книги по НУШ (до войны, конечно). Academy Stars не бесплатно.
Я_з_Франека• 18 мая 2023
НУШ очень разнится. В интернете есть в свободном доступе учебники по НУШ, можно посмотреть, почитать, оценить. И главное, если информация подана доступно и систематично, это не значит, что данная учебная программа плохая или для отсталых - так надо, чтоб потом не нанимать репетиторов с 1 класса и не делать домашку за ребенка.
Налогообложу• 18 мая 2023
Ответ дляПургену мне
А з якою метою вони вчать той гідроген всю молодшу школу? Де вони застосовують ці знання на практиці? Я в університеті вивчала 8 різних видів хімії, за освітою інженер- технолог. Для мене зовсім не зрозуміло , для чого приділяти цьому стільки часу, якщо ці знання ніде не застосовувати.
lisa2101• 18 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Мы тоже по Ростку учились. Скажу так. Младшая школа - нормальная программа. Но после старших классов при поступлении в ВУЗы у детей возникали проблемы. Всё по той-же причине. Эти программы экспериментальные и какие-то не очень доработаны.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
А з якою метою вчаться в школі, в університеті? Наприклад, базова академічна освіта передбачає обов‘язкове вивчення філософії. Часто в житті застосовуємо практичні знання з цього предмету?
У мене свого часу в ліцеї було купа «зайвих тем» та предметів. Це все - загальний розвиток, нейронні зв‘язки, тренування пам‘яті, логіки. Вчать у ігровій формі й матеріал подається дійсно цікаво. Наприклад, читання, мова, ЯПС та математика інтегровані. Задали великий уривок прочитати. А далі домашка так побудована, що дитина з тим уривком й мову мовчить, і математику, і ЯПС так немало. Хороша програма.
Яжемать Мне можно• 18 мая 2023
Як зараз, не знаю. Але донька у 8 класі, перші 7 була в Інтелекті. Багато всього - а толку з того небагато. Бо довелось кілька місяців повчитися в іншій школі в іншому регіоні України, за звичайною програмою, а вчать +/- те саме. Їй не було важко в Інтелекті, в усіх школіх вчилась легко та на відмінно, але я не дуже розумію, нащо вся та купа інформації, якщо якогось суперрезультату нема))) А ще й за зошити платити)))
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Якщо ви слідкуєте за кількістю змін, принципових змін, які щороку вносять в так звану базову програму, то чітко маєте бачити, що насправді експериментальними називають не ті програми))
Син вчився на Ростку в молодшій школі, далі перейшов в гімназію, тоді в ліцей з 8 класу у фізико математичний клас. І я чітко бачу і бачила різницю по математиці дітей з Ростка і дітей зі звичайної програми. І це було до НУШа, коли базова програма була значно кращою.
lisa2101• 18 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
Мне это похоже на то, как прочитать отрывок из текста, и рассуждать о целом произведении.
Вероятненько• 18 мая 2023
у меня сын учится по НУШ, сейчас в 3 классе. Не знаю где там детский сад... Домашнего задания года начиная с первого класса. Я б повесилась, если б еще больше задавали. В первом классе без навыков письма, чтения и базовой математики делать было бы нечего, они вообще не писали крючочки или печатные буквы, сразу начали писать прописные. Читанню тоже никто не учил, сразу почему-то подразумевалось, что надо все уметь. Не знаю что учат в Интеллекте, но моему сыну НУШа с головой хватает
Без комплексів• 18 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Может. У нас в школе один класс набирали, выбора не было, поэтому не вникала в нюансы. Из того, что слышала от знакомых, да и здесь тоже пишут, что в ИУ больше объем писанины. Но по факту больше не успеют, если урок не зависимо от программы длится одинаково. Поэтому если родители хотят дольше сидеть с ребенком после уроков и проклинать школу, то можно заморочиться с интеллектом.
Син закінчує 6 кл. по програмі ІУ. З самого початку привчали до самостійності, уроки завжди робив самостійно, але під нашим контролем. Ніколи по 3 години за уроками не сидів. Школу не проклинали. Думаю, багато залежить від учня та учителя
Налогообложу• 18 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Так ми ж говоримо саме про молодшу школу, а не про вищу освіту. Те, чому вчать в молодшій школі, це розраховано абсолютно на всіх дітей. Вищу освіту здобувають далеко не всі. Тому це порівняння зовсім недоречне.
Загальний розвиток, нейронні зв´язки, тренування пам´яті - це все можна робити безліччю способів. Для цього необов´язково вчити гідроген, будову атома і т.д. Хімія- це практична наука. Її не випадково починають вчити в старших класах,оскільки щоб проводити досліди, треба розуміти правила безпеки з хімічними речовинами. Без практики - це просто передчасний матеріал, для вивчення якого ще прийде час.
lisa2101• 18 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Так я и говорю, что до шестого класса математика хорошая. Проблемы потом начинались.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляlisa2101
У нас не було жодних проблем, коли син і ще третина його класу в 5 клас перейшли в гімназію. Навпаки, ці діти відрізнялися потужною підготовкою, ніякої інтеграції в значно легшу базові програму не було. Єдине, мали проблеми з дисципліною, сину на уроках було нудно - мусили взяти репетитора з математики додатково, щоб підвантажував.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Ви говорите якось надто суб‘єктивно. Більше схоже на хейт. Складається враження, що або не до кінця в темі (чув дзвін, та не знати де він), або маєте якісь особисті образи на цю програму.
В Україні є три програми, батьки обирають з урахуванням реальності своєї та дітей.
Якби ІУ була такою поганою - на неї не було б найбільшого попиту).

Я написала з свого досвіду, підкріпленого дуже сильною підготовкою старшого сина (а між дітьми велика різниця). Тому, моя реальність сама така.
Брюнетка в Мармеладе• 18 мая 2023
Хрень собачья этот ИУ, еще и за деньги. Абсолютно бессмысленный эксперимент. Но если родители хотят гордиться, что их деточка в 1 классе читает тексты не про Колобка, а про Андре Ампера - то пожалуйста.
Не гоню• 18 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
Мабуть тому до що шість років тому діти ходили до школи і як я дізналася в цій темі обов´язкого відвідували групу продовженого дня, а зараз навчаються онлайн. Дитина в 6-7 років ще не може сама себе організувати, розібратися в графіку, тривогах і классрумі. Для цього потрібна допомога батьків. Я вже мовчу про купу завдань в яких потрібно допомогти розібратися, тому що дитина не розуміє частину слів.
lisa2101• 18 мая 2023
Ответ дляПургену мне

Та я с Вами не спорю. И обид нет не на какую программу совершенно. Может у меня такое представление об Интеллекте, потому что попали на него в первый год, как он только появился. Просто у нас третья школа, и есть с чем сравнивать. А какая сейчас третья программа, кроме НУШ и Интеллект? Это я так, для общего понимания спрашиваю.
Та легко!• 18 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
В ИУ в младшей школе есть обязательная для посещения продленка, где дети под контролем своего учителя делают ДЗ. И эта продленка входит в учебный план.
Поэтому на дом остаётся только иностранный язык ну и внеклассное чтение
Нет никакой обязаловки
Та легко!• 18 мая 2023
Ответ дляПургену мне
В ІУ немає в молодшій школі основ здоров‘я, в старшій не знаю, сподіваюсь цю ахінею приберуть узагалі з шкільної сітки.
У нас нема малювання, музики. Це все замінює ЯПС (я пізнаю світ)
Всё есть, называется творчество
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Всё есть, называется творчество
У нас нема. Мистецтво було у першому класі, в другому нема
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Росток
Без комплексів• 18 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Тут я з Вами погоджуюсь. Ми 2 з половиною класи навчались очно з групою продовженого дня. В березні ( в кінці 3 класу) розпочався карантин. Але син швидко розібрався і в зумі і в уроках, так як залишався сам, бо ми з чоловіком обоє працювали. Зараз з дистанційкою та тривогами дітям набагато важче, особливо початковій школі
lisa2101• 18 мая 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
100 процентов. А когда поступали в первый класс - директриса говорила, что в этом классе учатся дети-гении. Мне до сих пор смешно.