Полуничка• 18 мая 2023
НУШ чи Інтелект України
Підкажіть будь ласка, в кого дітки навчаються по програмі Інтелект України, чи дуже важко діткам? Чи правда, що НУШ перші класи це як дитячий садочок?
Тішуся неперетішуся• 18 мая 2023
У меня дочь в интеллекте. Всё нравится. И песни поют и зарядка, но программа бывает сложная . А так весело. И самое главное, что книги таскать не надо. Только одни тетради
Така бойова Я• 18 мая 2023
НУШ - дуже багато залежить від вчителя. Наші діти в грудні першого класу вже по 5-8 речень писали, вчили на пам´ять багато і тд. Інтелект хороша програма, послідовність, багато логіки. Від дитини залежить, там важче.
Шиворот Навыворот• 18 мая 2023
Автор, ИУ для тех детей которые уже бегло читают, хорошо запоминают и любят обсуждать.
Для ребенка который не читает,стесняется говорить и не имеет выраженного познавательного интереса это будет мука
Зараз можна взяти демо в дист.школі Оптіма безкоштовно - там НУШ відкритий за рік до кінця травня, і подивитися, садочок чи ні. І скільки всього дитина має виконувати за день в тому НУШ.
І три рази помножити - то буде ІУ. І пам´ятати, що ІУ - це кілька предметів, а все інше теж треба робити.
Ламборджини• 18 мая 2023
Вчимося вже 4 класи НУШ, я вже почала підключати завдання з Інтелекту по математиці, бо НУШ ну дуже просто якось.
Якщо дитина здібна, то однозначно Інтелект, якщо посередня і дається усе важко, то НУШ. В мене в доньки була затримка мовлення, то для неї НУШ як раз нормально.
Не гоню• 18 мая 2023
Нуш скучно было ребенку первые месяцы. Не знаю чему учат в интеллекте, но в нуше много интерактивных заданий, разминки, стихи учат, читают, пишут достаточно, задачи и т.д. Зависит от учителя многое, а не от программы. Например по английскому поменяли учителя во втором полугодии, совсем другой подход. И набор слов у одной четко пять слов из книжки, у другой книжку не открывали, но знаний больше из презентаций.
Шиворот Навыворот• 18 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Программу изучения иностранного языка выбирают отдельно, она не привязана кНУШ или ИУ
Тільки не про гроші• 18 мая 2023
Моей было тяжело, перешли в нуш. Как садик только первые полгода, адаптация, потом начинают гнать, программа такая же как была у нас в школе примерно. Моя заканчивает 5 кл нуш, обычный ребенок, не вундеркинд. 6 уроков ежедневно, 2 иностранных, уроки по 3 часа делает.
Пургену мне• 18 мая 2023
У мене донька на обох програмах вчиться. Інтелект - основна, НУШ — всі дистанційки, тривалі відсутності коли хворіє й відновлюється (а цей рік по місяцю було двічі), тоді вона їде до бабусі, бабуся працює в школі і підсажує дитину в клас по віку, там НУШ, а інтелект роблять самостійно.
Так от: Інтелект програма не складна, але дуже об‘ємна, надзвичайно об’ємна! По 10 сторінок дз у першому та другому класі - це норма норм. І писати (тексти) і читати великі уривки, і по 20 прикладів та інші завдання, це одночасно та щодня.
Оскільки Інтелект не спрощує терміни, поняття, дитина без вас домашки навряд чи зробить. Може, й зробить. Але розібратись з палеолітом та дифузією, будовою атома гідрогену та правилами написання суфіксів, горами та річками Румунії, Словакіі, Словенії тощо й нанесенням на контурну карту в другому класі не просто без допомоги. У першому ще складніше. Домашні завдання займають у нас від двох годин щодня. Якщо пропустила день у школі - від чотирьох годин. Це при умові що уроки робить дитина, а не ви. Домашні завдання НУШ мала робить самостійно, за 15 хвилин.
Інтелект розрахований на швидких обдарованих дітей, які швидко читають (з 1 вересня 1 класу), швидко пишуть, швидко і правильно думають.
НУШ розрахований на середньотипових дітей, які приходять в перший клас навчитися швидко читати, швидко писати і тд.
Тут обирайте самі. Важливо, щоб дитині було навчатися комфортно, лише тоді буде результат.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляАляМ
ІУ - це всі предмети. Англійська окремо лише, але так у кожній школі - англійська за методою учителя чи голосуванням батьків.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Программа та сама, але навантаження більше в Інтелекті.
Абсолютно різна! В ІУ розв’язують та записують задачі ще з вересня, у НУШ (той самий другий клас) лише у квітні почали вчити запис задач правильний. В ІУ вже пройшли частини слова (другий клас) з досить складними прикладами , у НУШ це в третьому класі будуть вчити.
Не гоню• 18 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Может. У нас в школе один класс набирали, выбора не было, поэтому не вникала в нюансы. Из того, что слышала от знакомых, да и здесь тоже пишут, что в ИУ больше объем писанины. Но по факту больше не успеют, если урок не зависимо от программы длится одинаково. Поэтому если родители хотят дольше сидеть с ребенком после уроков и проклинать школу, то можно заморочиться с интеллектом.
Шиворот Навыворот• 18 мая 2023
Ответ дляНе гоню
В ИУ в младшей школе есть обязательная для посещения продленка, где дети под контролем своего учителя делают ДЗ. И эта продленка входит в учебный план.
Поэтому на дом остаётся только иностранный язык ну и внеклассное чтение
Не гоню• 18 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Чим відрізняється запис задач у другому класі від запису схем і умови у першому?
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляАляМ
і малювання, і музика, і основи здоров´я...
В ІУ немає в молодшій школі основ здоров‘я, в старшій не знаю, сподіваюсь цю ахінею приберуть узагалі з шкільної сітки.
У нас нема малювання, музики. Це все замінює ЯПС (я пізнаю світ)
Не гоню• 18 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Продленка на онлайне?
Шиворот Навыворот• 18 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Продленка на онлайне?
Ні, офф- лайн
Он-лайн дз робили самотужки
Ответ дляШиворот Навыворот
Синові 5.3 , ходить на підготовку до школи, вже читає тексти з трьох чотирьох невеликих речень ( не швидко звичайно), розв´язує приклади в межах 10. Нам іти у наступному році і мені важливо, щоб і дитині цікаво було вчитися і щоб він не сидів цілими днями з книжками та дз.
Пургену мне• 18 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Відрізняється. Мені ліньки зараз шукати зошити малої з НУШ, але різниця як земля та небо. Те, що в ІУ вчать в першому класі, в НУШ вчать у другому і тд й значно простіші завдання, менше матеріалу. Після ІУ в НУШ робити нічого, після НУШ не потягне ІУ якщо не вундеркінд, або не кинути нормальні такі сили, щоб підготувати дитину.
Шиворот Навыворот• 18 мая 2023
Ответ дляValeria -26bc
У вас є ще цілий рік, щоб спостерігати на скільки захоплений син самим процесом навчання, чи зможе він переказувати те, що прочитав,чи зможе обговорювати та інше.
Мовчу, але хочу• 18 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Это так. У нас в школе набирали 2 первых класса, один по НУШ, другой по Интеллекту. Сейчас дети переходят в пятый класс, программа младшей школы (пройденные темы) выполнена одинаково обоими классами. Английский и немецкий преподавались одинаково, по остальным предметам - в НУШе было меньше домашки, меньше стихов, проектов и т.д.
Не гоню• 18 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ні, офф- лайн
Он-лайн дз робили самотужки
Зрозуміла. У нас немає офлайн, тому все ж таки я за нуш, бо інтелект дитина сама не зробе в першому класі, а у батьків немає чотирьох годин на уроки.
Мне Интеллект не очень понравился. В первом классе прошли по укр.мове то, что в обычной школе за три проходят. Всё быстрыми темпами. Поменяли место жительства и перешли в другую школу. Оказалось, что очень мало писали, не научили пространственному мышлению. Это мови касательно. И много такого, как тут выше писали, что нужно искать в интернете, типа формул гидрогена, не понимая основ предмета. Высмыкивают задания как попало.
Холодная каша• 18 мая 2023
Якщо віддавати в інтелект треба , щоб дитина могла висловити свою думку, не боятися говорити, питати, відповідати.
Пишуть мало, в основному пару речень переписати, вставити слово, букву в друкованих зошитах. Через це почерк в дітей, що вчаться в інтелекті Україна - жахливий. Але загалом, програма цікава, насичена, інколи навіть занадто.
Включає в себе всі дисципліни старшої школи - географію, фізику, хімію, біологію, геометрію. В цьому році моя дитина закінчує 4 клас.
Хоча дитині подобається, але далі йдемо в НУШ. Кажу чесно, ми робили уроки весь час разом. Лише 4 клас трохи стало легше, менше навантаження на мене, зараз лише перевіряю домашнє завдання.Це при тому, що в школу ми йшли в 7 років, а не в 6
Госпожа_тамагочи• 18 мая 2023
Ответ дляValeria -26bc
Мы так шли, в НУШ малому скучно,реально. Не понимает зачем те задания все. Но мы дома по другим учебникам занимаемся, зря выбрали наш(