БлинчикБезСметанки• 18 мая 2023

Потрібен якийсь нескладний торт на День народження

Ніколи тортів не робила, тому боюсь братись за складне. Поділіться, будь ласка, рецептом нескладного але смачного тортика 🎂
ЯсноВидящая• 18 мая 2023
Мультиварка є у вас?

язззззь!!!• 18 мая 2023
Красный Бархат легкий...
bespe4na_mavpa• 18 мая 2023
Торт на раз, два, три
Погуглить, он очень вкусный и ничего делать не надо
Звездолётчица• 18 мая 2023
Чізкейк без випічки. Дуже смачно і гарно)
автор БлинчикБезСметанки • 18 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Мультиварка є у вас?
Ні, я за кордоном :(
автор БлинчикБезСметанки • 18 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Красный Бархат легкий...
Пошукаю
автор БлинчикБезСметанки • 18 мая 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Торт на раз, два, три
Дякую. Пошукаю його
Ms. Android• 18 мая 2023
Тирамису
автор БлинчикБезСметанки • 18 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Тирамису
Там треба каву, а в мене немає кавоварки. Я каву не п´ю взагалі

Поміркована думка• 18 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Розчинна теж підійде
ЯсноВидящая• 18 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ні, я за кордоном :(
Шкода, адже в ній у всіх виходять ідеальні бісквіти. Але можна спробувати і в пічці. Погугліть на сайті «готовим дома» класичний бісквіт, готується просто. Додайте будь-який крем, найпростіші: заварний крем в мікрохвильовій, сметанний, або навіть покупний пакетик крему на молоці збитий. Полуничкою прикрасити та між коржів порізану покласти. На все про все роботи хвилин на 20, без урахування випікання, а виходить смачно і гарно виглядає
Ms. Android• 18 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Кофе подойдет растворимый
Ms. Android• 18 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Это для вас 20 минут. Для меня это полдня и по итогу ничего хорошего не выйдет😄 потом еще кухню мыть
ЯсноВидящая• 18 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Його робить 9річна дочка під моїм наглядом Повірте у свої сили!
Гадаю_По_шнуркам• 18 мая 2023
Мне кажется проще медовика ничего нет. Быстро, миксер не нужен. Я сметану на крем с пудрой венчиком размешала , бахнула запуститель для сливок и шикарный крем получился.
Ms. Android• 18 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Не-не. Это только ради кого-то, если очень захотеть🙂 у меня тирамису и в пир и в мир. Он себя «продает» хорошо, а делается быстро и без мороки
Я така бойова• 18 мая 2023
Как ни странно, но самый простой торт для меня это Монастырская изба, несмотря на длительный процесс, всё элементарно.
автор БлинчикБезСметанки • 18 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Полуничка - це гарна ідея, зараз сезон
Як_наготую...• 18 мая 2023
Кучерявой пинчер. Один из самых простых, но очень вкусный. Я пеку как основу тоненький белый корж, в остальное тесто добавляю какао и пеку одним коржом, потом его режу на части. Крем сметана с сахаром, даже не всегда миксером взбиваю. Вкуснота. Рекомендую!

автор БлинчикБезСметанки • 19 мая 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую )
Мамин тріль• 19 мая 2023
Тарти, будь які, можна шоколадом покрити буде бомба. Захер, для поцінювачів шоколадного-шоколаду. Тірамісу, теж просто та смачно. Опера, не складно. Шварцвальд, теж швидко та смпчно.