Летчица• 18 мая 2023

Вартість паю (Київська обл)

Дівчата, як приблизно зрозумітьи вартість земельного паю?
Київська обл, за аренду платять 4500 тис/га.

Це орієнтовно 5-10% від вартості?
Инстагра_мерша• 18 мая 2023
Думаю, что стоимость пая будет такая, какую установит тот, кто обрабатывает Вашу землю.

Я такая наивная• 18 мая 2023
Залежить від конкуренції в регіоні, від попиту на землю, її родючості. Немає сенсу дивитися на інших. Коли кілька орендаторів борються за паї, ціна зростає. Коли орендар один, скільки дає - тому й раді. Знаю, де ще менше, ніж у Вас платять, і знаю, де більше платять
Одна_на_всей_планете• 19 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
До повномасштабної, Херсонська область платили за пай 9 га 11000