Локшина на вухах• 18 мая 2023
Щорічна декларація.
Хто подає декларацію, ви відображаєте рух по картці? Чи продаєте якісь бу речі? Чи борг вам можуть вернути на карту? Чи стараєтеся це "фільтрувати"? Чи перевіряють рух на карті? Чи перевіряють дріб´язкові надходження?
SAKYRA-000• 18 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А ви її для чого подаєте? Ви підприємець чи просто фіз.особа?
Це для держ службовців
Душка-свекрушка)))• 18 мая 2023
Почитайте роз’яснення обов’язково, а потім заповнюйте декларацію. Є багато нюансів по розділах.