Пишущаяся• 19 мая 2023

Комарі - монстри.

Вчора до темноти саджала розсаду, то так мене покусали. Вже зацшла в хату, то так опухли місця укусів і не тільки, вся чешусь. Випила на ніч 1 таблетку супрастину, бо злякалася. Зранку знову чешеться, трішки стухло. Може інший який засіб випити? Чи це нормальна реакція? Дякую.
Готова до другої• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
От і в мене вперше така реакуія за 40+ років
Я мазала фенестилом

hrushyk• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Автор,цього року якесь мерво з тими комарами,їх просто мільярди,засипають очі пеленою,я живу за містом вже 4 роки і такого не памʼятаю раніше
Після 19:00 фіг вийдеш в двір,а малий хоче гуляти
Пшикаю його спреєм,він дійсно бридко пахне,але що робити
Потім в душ ретельний,краще так,ніж ото чесатись
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Щось елементарні знання кульгають. Читайте, менше буде часу какашками кдатися. Тема не про вік, зовнішність, сумки, сукні. Про комарів, про комарів , і тут жирна троляка в халаті залізла. Це вже шось? Адміни якось їхтреба ввдлвлювати
Я і не говорила, що в Україні поширена малярія, а просто навела приклад. І це приклад, в Україні передаються інші хвороби
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Вперше почула про малярію і вже розумну граєте
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Я хоча б ніяк вас не обзивала
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Халат виперіть, а то смердить навіть через екран.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Я хоча б ніяк вас не обзивала
Що вгадала, троояка? Хоч платять нормально? Почитайте свої виховані, доречні, коректні пости?
Напланетянка• 19 мая 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вони ще й паразитів переносять через такі укуси.
Так, буває переносять якісь личинки глистів, що потім під шкіркою чи у м´язах живуть. А як захистити себе, коли вже укус був, то хто зна ) чекати і мати надію, що ця біда омине стороною?

Безпорадна Кроко• 19 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Клімат змінюється. У нас стає більш тропічний. Тобто і комахи будуть крупнішими та злішими, а вони швидко еволюціонують. Влітку зливи вже точно тропічні, двадцять років тому такого не було.
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Так, мої пости доречні