Пишущаяся• 19 мая 2023

Комарі - монстри.

Вчора до темноти саджала розсаду, то так мене покусали. Вже зацшла в хату, то так опухли місця укусів і не тільки, вся чешусь. Випила на ніч 1 таблетку супрастину, бо злякалася. Зранку знову чешеться, трішки стухло. Може інший який засіб випити? Чи це нормальна реакція? Дякую.
YaЯна• 19 мая 2023
В цьому році щось страшне. Минулих вихідних їздили на дачу, теж все сіяти потрібно було. У 17:30 як налетіли, аж очі сліплять. До сих пір рани від укусів, тиждень чесалися

Безпорадна Кроко• 19 мая 2023
Вони ще й паразитів переносять через такі укуси.
Раздражевская• 19 мая 2023
Мне когда-то советовали уксусом мазать, помогало.
Ещё каламин помогает. Можно мазь фенистил купить помазать места укусов
Сама вумна тутички• 19 мая 2023
А чего спреем не пользовались?
Безпорадна Кроко• 19 мая 2023
Натирайте спиртом звичайним. Я саліциловим.
Відморожена• 19 мая 2023
Без спрея не хожу сейчас.
Даже в городе кусаются.
Просто разлив был большой и холодно долго. Вот и много их и озверели.
Клещей тоже много ещё и энцефалитных.

Мне помогает гидрокортизон потом и антигистаминные таблетки.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ой, не лякайте🥺
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляРаздражевская
Каламін є, але укусів така кількість, що мені ванну щ нього приймати треба 🤣. Де бачила, помазала на ніч.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А чего спреем не пользовались?
Якось і не думала, що такі монтри, руки замазані, розсади багато, то спішила встигнути до темнотм, та і противні вони спреї.

Країна мрій• 19 мая 2023
Вас перших раз комарі вкусили?
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляВідморожена
Без спрея не хожу сейчас.
Даже в городе кусаются.
Клещей тоже много ещё и энцефалитных.

Які таблетки? Я кліщів боюсь страшно.
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Ой, не лякайте🥺
А ви не знали?
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Вас перших раз комарі вкусили?
Так, вперше.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
А ви не знали?
Ні
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Так, вперше.
Ого, ви перший раз за своє життя на вулицю вийшли?
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ні, звичайно
Сама вумна тутички• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Купите. А то съедят. Лучше потом лишний раз искупаться перед сном, чем от укусов каждый день страдать саму кусают сильно, сейчас постоянно со спреем хожу
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Ні
Удалено администрацией...
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Ні, звичайно
Але комар вперше вкусив?

автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Він є, не хотіла бігти, шукати, процес посадки переривати, а тепер маю.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Є.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Не всі спеціалісти комароводи. Це ви їх на фермі вирощуєте?🙃
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Є.
Удалено администрацией...
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Про що пишете? До чого тут спеціалісти? Те що комарі переносять захворювання і діти знають, ви ніколи про малярію наприклад не чули?
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Я написала про елементарні захворювання, а не про хімічний склад комара . Тому ваша відповідь не логічна
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Поснідайте чимось жирним, жовч піде.
sri lanka• 19 мая 2023
То такі агресивні мошки. Тоже покусали і все чешиться і опухло.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Щось елементарні знання кульгають. Читайте, менше буде часу какашками кдатися. Тема не про вік, зовнішність, сумки, сукні. Про комарів, про комарів , і тут жирна троляка в халаті залізла. Це вже шось? Адміни якось їхтреба ввдлвлювати
Готова до другої• 19 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Але комар вперше вкусив?
Вам яд с утра пораньше некуда выплеснуть? Меня всю жизнь кусали без единого следа, а прошлым летом каждый укус начал распухать, как после укуса пчелы.
автор Пишущаяся • 19 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
От і в мене вперше така реакуія за 40+ років