Колгоспниця• 19 мая 2023
Чи правильно зробив зубний лікар?
В дитини за болів зуб під пломбою, рік після її поставки, пішла до лікаря - лікар зняла пломбу, сказала щось не може розпломбувати канал чи щось таке, відправила на знімок, скала що є там гній, тиждень антибіотика і знову ставимо пломбу. Питання навіщо взагалі треба було її чипати... Мені варто змінити зубного лікаря?
Результат:
вже голосів:
15 (62.5%)
Так
9 (37.5%)
Ні
Я б такое не носила, но продаю• 19 мая 2023
Не поняла вопрос. Зачем было снимать пломбу, под котооой гной?
Сладкий лимончик• 19 мая 2023
Якщо там гній то як його не чіпати не лікувати? Дочекатись поки рознесе обличчя від зараження?
ХикориДикори• 19 мая 2023
Ответ дляnavariya
А как можно было ранее, установить такую пломбу, которая в итоге, дала рецидив?
У вас все на века делается?
Ответ дляХикориДикори
У вас все на века делается?
Ну год как-то маловато времени прошло
Зоряний Шлях• 19 мая 2023
Меняйте доктора. У сына и у меня, через год под пломбами кариес, это неправильно установлена пломба была.
ХикориДикори• 19 мая 2023
Ответ дляnavariya
Лет 10 без проблем))
Ха-ха, вы в каждой теме свои 5 коп. Вставляете. И не всегда в тему
Червона ікорка• 19 мая 2023
Ответ дляХикориДикори
У мене також рівно 10 років пломбам, деякі переробила лише через колір, бо зуби відбілила.
Бабка-байкерша• 19 мая 2023
Как я понимаю, со снимка стоило и начать в данном случае, но вероятно, врач предполагал другую проблему ищначально. И не знаю, у вас не возник бы вопрос ’а зачем сразу рентген делать?’)
Найдите врача, котрому будете доверять.
Червона ікорка• 19 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
Зараз - ні.
І не треба якщо такі проблеми. Діти і дорослі занадто натискають на них і дуже багато як у вас
ХикориДикори• 19 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
При чем тут сколько может стоять пломба? Тут вопрос в том, что проблема с зубом и её нужно снимать, и это не зависит от того сколько она там стоит. Положат лекарство туда
Ответ дляХикориДикори
Так канал не распломбировали, как положат?
Червона ікорка• 19 мая 2023
Ответ дляХикориДикори
Куди покладуть? Вона його толком не розпломбувала. Я так зрозуміла, що антибіотики орально призначили
Колгоспниця
• 19 мая 2023
Я думаю що перший мав бути знімок, потім я не знаю, не стикалась, є таке поняття як розпломбувати канали? Дитина лікувалась тільки в цього лікаря, зуби чутливі і проблемні.
Червона ікорка• 19 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
Треба робити знімок, бо болить наче один зуб, а гній може бути взагалі біля іншого, навіть на іншій щелепі. Так можна 5 зубів розпломбувати поки шукаєш
Твоя подружайка• 19 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Тобто електричною краще не користуватися?
Стопясят раз обсуждала• 19 мая 2023
У мене було таке. Тільки зуб почав боліти після установки пломби і я терпіла 2 неділі і пішла до неї. Зробили знімок, вона не сказала, що гній, а просто каже попийте антибіотики. Я поїхала в другу стоматологію, розкрили канали, ходила з ваткою дня три, йшов гній. Кололи щось в десну- кістка почала руйнуватись під зубом, прикладали в зуб ліки. Разів 5 їздила.
Бензопирен• 19 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
У дитини електрична щітка?
Вона може стати причиной гною ?
Червона ікорка• 19 мая 2023
Ответ дляБензопирен
Вона може стати причиной гною ?
Так. Вібрація і сильний нажим можуть спровокувати запалення. Звичайною щіткою такого менше.
Колгоспниця
• 19 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Проблема с молочным зубом?
Сколько лет ребенку?
Очень внимательно смотрите за состоянием верхушки корня. Даже стоит сделать кт.
Гной под зубом это с большой вероятностью - потеря зуба.
Корень нужно открывать и обязательно чистить параллельно с приемом аб (прикрывайте его сахаромицетами и пробиотиками).
Возможно не нашли еще один корень.
В любом случае нужен опытный эндодонтист.
Почитайте мою тему про кариес, в конце есть рекомендация как проверить качество слюны и остановить прогрессирование кариеса
Возможно не нашли еще один корень.