Иванка Бур• 19 мая 2023
Хто розбирається в болячках на губах?
На фото - нижня губа, зуби відрізала, щоб не казали, що якісь негарні.
Вчора помітила червону цятку. Мінімально болить. Не розберу, що воно. Хто підкаже? Чим лікувати? Дякую!
Иванка Бур
• 19 мая 2023
Иванка Бур
• 19 мая 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
У вас вуса негарні,а не зуби
та все ніяк до шугарингу не доберуся. але губа мене хвилює більше
После шести ни-ни• 19 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Нічого страшного з губою не має. Чи прикусили,чи пересохла і лопнула шкіра
Иванка Бур
• 19 мая 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дай бог, бо не знаю, що думати. У мене по тілу багато червоних точок, то спочатку подумала, що то вона. Але наче трохи болить. Але наче не герпес. І не папілома. І я щось занепокоєна
После шести ни-ни• 19 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Не треба собі надумувати і накручувати. Змажте гігієнічноюпомадою/ вазеліном чи пантенолом