Белоснежко• 19 мая 2023

Допоможіть вибрати вишиванку?

Не можу опреділитися )
Результат:
вже голосів: 163
109 (66.87%) Фото 1-3
22 (13.5%) Фото 4,5
19 (11.66%) Ніяка не подобається
13 (7.98%) Обидві гарні
Капризуля• 19 мая 2023
и ришелье, и крестик - перебор, на мой взгляд. Мережка тонкая с крестиком смотрится гораздо более тонко.

Винник• 19 мая 2023
Автор, извините, но правильно ’визначитись’. По теме, из этих двух мне больше нравится зеленая, но вопрос, какая ткань
Привіт з ботойбіччя• 19 мая 2023
Поділіться посиланням на другу, будь ласка. Теж хочу саме в зеленому кольорі, але їх не так багато, ваша сподобалася.
как тебе такое илон маск• 19 мая 2023
Друга
Проработник• 19 мая 2023
Автор, Вы бы ещё фигуру свою показали. А то я представляю вываливающиеся сиси и жировые запасы из этих кружев.
Мандолина Бу• 19 мая 2023
Зелена, але перша несподобалася тільки через те, що білизною треба буде світити
Сама не знаю• 19 мая 2023
Первая красивая, но в реальности может быть ничем не примечательной.
Деловитая• 19 мая 2023
На следующий год готовитесь
автор Белоснежко • 19 мая 2023
Ответ дляВинник
Дякую, не знала яке слово підібрати

Тканина льон

dulenok• 19 мая 2023
вторая нравится по цвету вышивки и орнаменту...но многовато всего
автор Белоснежко • 19 мая 2023
Ответ дляПроработник
Фігура 55 кг на зріст 169 см.. ))
Проработник• 19 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Фігура 55 кг на зріст 169 см.. ))
Показали, а не описали.
автор Белоснежко • 19 мая 2023
Ответ дляДеловитая
На следующий год готовитесь
Так ))), а може й на цей якщо буде перемога ))
как тебе такое илон маск• 19 мая 2023
Ответ дляДеловитая
На следующий год готовитесь
Відкрию секрет - одягати вишиту сорочку, можна не тільки в День вишивки.
Деловитая• 19 мая 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
День независимости?
Девальвация• 19 мая 2023
Ответ дляКапризуля
Рішельє- це зовсім про інше. На першому фото також цілком собі мережка)
Капризуля• 19 мая 2023
Ответ дляДевальвация
значит, плохо рассмотрела, извините, по виду - сложное геометрическое ришелье.
как тебе такое илон маск• 19 мая 2023
Ответ дляДеловитая
День независимости?
Будь які урочистості і свята.
как тебе такое илон маск• 19 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Це філейна вишивка

Девальвация• 19 мая 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Це філейна вишивка
Можливо. Мені виглядає як мережка з настилом через чисницю. Але сперечатися не буду)
как тебе такое илон маск• 19 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Інформація з сайту, де сорочку продають
Альфред Шнитке• 19 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Дякую, не знала яке слово підібрати

Тканина льон
Лен после стирки садиться сильно. Вы уточните у продавца, стирала ли она ткань перед покроем
Альфред Шнитке• 19 мая 2023
Ответ дляДеловитая
День независимости?
День желания ее надеть
Ненька наша• 19 мая 2023
Мені подобається друга, але, як на мене, було б ще гарніше в червоному чи блакитному кольорі.
автор Белоснежко • 19 мая 2023
Такий цікавий результат )) , більше стоїть за фото 1-3, але відгуки за фото 4.5 ))
автор Белоснежко • 19 мая 2023
А, і не додивилася, фото 1-3 це домоткане полотно, не знаю правда що це за тканина в реалі
Тішуся неперетішуся• 19 мая 2023
Ответ дляДеловитая
На следующий год готовитесь
Ще кілька місяців теплих попереду