Свезло так свезло• 19 мая 2023
Як часто та куди ви одягаєте вишиванку?
Я особисто можу одягнути 1-2 р на рік. Суто на державні свята. І то літом з жаркою погодою не завжди.
Подобається вишиванка за 6 тисяч(звичайно машинний варіант). Але шкодую собі купити, хоча змога є.
Заикальница• 19 мая 2023
Не одеваю. Нет просто ее и не за что сейчас купить. Но вчера любовалась на лавочке всеми)))Дважды переселенец, 2014 и 2022….
Совбез• 19 мая 2023
Як би мала змогу купити кілька різних, тих що подобається (дорогі)
То носила б різні частіше
А так є тільки одна, то не часто
То носила б різні частіше
А так є тільки одна, то не часто
Крижана бурулька• 19 мая 2023
9 березня, 17 квітня, 28 червня, 24 серпня, 14 жовтня. В ці дні де б я не була, я в вишиванці
Научительница• 19 мая 2023
Никуда не одеваю . Нет такого в гардеробе и не ожидается . Затраты сейчас в три раза увеличились , жизнь дорогая стала , не до вышиванок 🤷♀️
Трахтибидох• 19 мая 2023
Покупаю только самые необходимые вещи вроде сезонной обуви и средств гигиены, сейчас совершенно не до вышиванок
Научительница• 19 мая 2023
Ответ дляЗаикальница
Сочувствую вам 🌷
Флюорография гуся• 19 мая 2023
Это такие цены на машинную вышивку?
Я свою, ручной работы, продала за 3тыс на днях
Свезло так свезло
• 19 мая 2023
Ответ дляСовбез
То носила б різні частіше
А так є тільки одна, то не часто
То носила б різні частіше
А так є тільки одна, то не часто
Я просто не уявляю, куди одягати на кожен день. А тих державних свят, щоб було доречним одягнути, то дуже небагато.
Viktiriia-ec46• 19 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
ще на Різдво і на Пасху)
Совбез• 19 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
як блуза, сорочка
З звичайним джинсами, брюками спідницями
Уси Пуси• 19 мая 2023
Ответ дляТрахтибидох
А раньше до вышиванок было?
Свезло так свезло
• 19 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
А що 9 березня? І ось 14 жовтня я особисто нікого в вишиванках не бачила, якось то не прийнято..
Трахтибидох• 19 мая 2023
А вообще мечтаю о вышитой блузе в стиле народа майя в Мексике и племени отавало в Южной Америке, они очень яркие и цветастые. Но за ними придется далеко ехать или искать на Этси, Эбей
Viktiriia-ec46• 19 мая 2023
Ответ дляСовбез
як блуза, сорочка
я із Західної України, але рік живу у Києві, в нас дуже часто носять вишиванки. в неділю до церкви люди йдуть у вишиванках, день народження-дрес код-вишиванка, релігійні свята -ходять у вишиванках
Трахтибидох• 19 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
А раньше до вышиванок было?
В школе в 3 классе у меня была, мама вышила рукава на школьной блузке, у нас было представление - Вертеп. Давным-давно))))))
Viktiriia-ec46• 19 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
день народження Шевченка. поїдьте на захід, побачите)
Ясамаякрасивая)• 19 мая 2023
у меня нет. Красивые - дорого, тем более на мой большой размер. Дешевые - некрасивые. Обойдусь как-то без вышиванки.
Совбез• 19 мая 2023
Фото були маленькі, не чітко видно але буде зрозуміло як і на кожен день можна носити
В інеті повно можна знайти образів
Уси Пуси• 19 мая 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ну так вам всю жизнь не до них. Мамина не считается.
Свезло так свезло
• 19 мая 2023
Ответ дляMacOS-ница
Купила 7 лет назад и ни разу не надевала
Я одягала, як працювала на держ роботі. Зараз там не працюю. Але просто закохалась в цю красу, півроку дивилась на неї, але біля 6 тисяч.
Правда думаю купити з 3 фото. Вона бюджетна 1250.
Не гавкаю- но охраняю• 19 мая 2023
Вчора вперше вдягнула. Спочатку сковано почувала себе, боялась що зімнеться. Потім з подругою зустріч була, кафе , прогулянка і звикла. Сподобалось. Літом буду іноді вдягати, але в мене більш менш сучасна
Не гавкаю- но охраняю• 19 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Не люблю вишиванок взагалі
специфічний одяг, але іноді можно
Viktiriia-ec46• 19 мая 2023
в нас ще на роботі цього року пришли у вишиванках 24 лютого. дуже символічно