Святатабожа• 19 мая 2023
Це якась катастрофа, як по 1 плитці зрозуміти чи гарно чи ні(
Допоможіть будь ласка
Альфред Шнитке• 19 мая 2023
Беріть ту, що світліша. У мене була приблизно, як середня, зараз світлий, то світлий краще.
Шкварочка• 19 мая 2023
Никак не понять. Приложите плитку к стенам, полу, потолку, мебели, тогда поймёте. А лучше поищите в интернете сочетания цветов.
К одному интерьеру эта плитка пойдёт, к другому нет. Вообще очень странная постановка вопроса - выбирать плитку просто так, а не продумывая сочетания цветов со всем остальным чтобы смотрелось.
Святатабожа
• 19 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Та, що з темними сучками гарна
Я навпаки сучки не хотіла
Думаю буде рябіти
Обстановщица• 19 мая 2023
я люблю чтобы был срез дерева, поэтому темная и самая светлая, у меня пол светлый, но у меня и стены и двери. обычно пол к дверям примерно по оттенкам выбирают. у вас кстати штрих кода есть ,там скорее всего и будут фото в интерьере
СкиниУскачи!• 19 мая 2023
Всі гарні.
Вибір залежить від того, який стиль і кольори в кімнатах і меблі, а також від ваших фінансів .
Фізик-ядерщик заочно• 19 мая 2023
Ответ дляСвятатабожа
Я навпаки сучки не хотіла
Думаю буде рябіти
Мені прям кайф. Це яка фірма? І пилюки не буду бачити😅
Святатабожа
• 19 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Ось ця плитка підійде і під біле, і під сіре.
Ось це я її як раз і вибираю
Та шо світліша
Диверсификация• 19 мая 2023
Ответ дляСвятатабожа
Біле
Тогда 3ю, самую светлую. У неё и оттенок наиболее приятный
Святатабожа
• 19 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Стены цвет молока
Минимализм
Диверсификация• 19 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Да, я тоже про эту написала
Святатабожа
• 19 мая 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Всі гарні.
Меблі стіни молоко/кофе
Святатабожа
• 19 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Церрад
куркулиха• 19 мая 2023
Ответ дляСвятатабожа
Я навпаки сучки не хотіла
Думаю буде рябіти
Набирайте названия в гугле и выдаст эти плитки в интерьере. К примеру из ваших -
МинерАлочка• 19 мая 2023
Ось ця зліва подобається, взагалі подумайте які там будуть меблі та колір стін. Автор це все ваші теми останні два тижні про ремонт?)) Якщо так то покажете потім що вийшло
Чудовий каламбур• 19 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
мені теж ця подобається, вона теплого природнього відтінку
Святатабожа
• 19 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ось ця вам подобається
Але мене смушають сучки