Интимная• 19 мая 2023

Навряд чи допоможете. Але хоч понити. А може і допоможете порадою

Мої батьки живуть/жили в окупації. Наша хата акурат над берегом лівобережжя, тоб то зона активних бойових дій. З батьками жив неблагополучний брат. Але тато змусив брата піти на замістну терапію і тримав його в руках. Батько помер під новий рік. Брат пару місяців тримався а потім пішов у відрив. Оскільки наркоту не знайти зараз, він п´є горілку. Я спочатку не зрозуміла ситуації. Він звонив коли був тверезий. Гукав маму і вона розмовляла по гучній связі. Декілька разів я помічала що в неї втомленний голос. Питаю чи все гаразд - вона каже та то я спала.
І ось брат подзвонив мені п´яний, погукав маму і я почула як він на неї оре.принижує її. І я зрозуміла що моя мама в пеклі. Я кажу дай мені побалакати. З мамою на одинці. Оре - балакайте так щоб я чув!
Поговоричши з чоловіком швидко вирішили що забираємо маму до себе назавжди, і нехай він подавиться тією хатою.
І ось питання в тому що я хочу мамі донести що ми її забираємо назавжди, що вона не буде нам обузою (мама дуже делікатна і тиха) але потрібно пройти не легкий шлях виїзду через 3 країни.
В селі де вони живуть уже півроку немає світла немає води. Берег річки заміновано.
Я два дні шукала людину в селі щоб пішла відгукала маму щоб брат не чув розмови. (Не безкоштовно) Дзвоне мені мама з телефона той жіночки і громко каже що у них всьо хорошо. І тут я чую голос брата що сичить - скажи їй що все хорошо.
Ну я просто сказала мамі що хочу забрати її (без подробиць що треба зібрати документи і якісь гроші). Вона вічливо подякувала і сказала що все добре.

Потім ця жіночка що ходила, мені написала що брат ні на секунду не відходив, більш того він її не пускав з хати щоб вона вийшла. Вона молодець півгодини його вмовляла, він дозволив все ж вийти але так і не дав побалакати наодинці.
Поругайте мене, дайте якусь пораду.
Бо я реву геть спустошена.
ЖенаАйтишнеГа• 19 мая 2023
А брат живе на мамину пенсію?

Сегодня не целуюсь• 19 мая 2023
я вам тільки успіху і везіння хочу побажати, щоб вам все вдалось. хоча мабуть вона не захоче кидати сина? у мами виходить подвійна окупація(((
Сизоока бестія• 19 мая 2023
Мама никуда не поедет, это её дом, это её сын. Смиритесь.
автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А брат живе на мамину пенсію?
Це окрема історія. Мама отримує російську пенсію (українську єслі що не отримує вже рік) і він оре що вона запроданка продалась за рублі.
Але так, горілка, цигарки, яєшня з 10 яєць (100рублів) за мамину пенсію
Белая и пушистая• 19 мая 2023
У мене тітка так з сином жила, поки той не помер
А чоловікова досі мучиться, тільки з двома синами. Це жах.
Бажаю вам успіху, щоб мама все таки була з вами
Мафиозная• 19 мая 2023
Там же запрещена продажа спиртного, по селам постоянные обыски на наличие самогона с огромными штрафами. Где это он спиртное берет?
Шалена невинність• 19 мая 2023
Садитесь и едьте за мамой. Забрать надо было раньше. Полгода без воды и света, а вы сейчас проснулись
Залізний кіготь• 19 мая 2023
Ви лізете не в своє діло, мама зараз пожинає плоди свого виховання.
Вона сама його там не покине.Думаєте вона не змогла б з вами поговорити, якби хотіла? Брат купу часу спить пяний, це 100%.
Бо ви з мами вже таку жертву заточєнія зробили, шо прям оце читаю вам і вірю.
Заспокойтеся і дайте їм жити як їм подобається. Не треба гратися в рятувальницю.
Ну або якшо ви дуже любите драму, то грайтеся- напрягайте людей в селі, хай всі бігають до мами і брата, плачте, сваріться, роздувайте драму, залучайте глядачів.
Белая и пушистая• 19 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
І таке може бути, нажаль

автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Розумієте, ми ж теж впо.
Але вже рік збираємо кожну копієчку хоч на якесь житло. Трошки назбирали
На квартиру все одно не вистачить але я можу купити мамі хатинку в селі.
А вона думає що ми тут теж тяжко живемо і боїться, бути не потрібною.
Але ви правильно помітили, подвійна окупація ще й тюрьма з психопатом
Доставучая• 19 мая 2023
Ну вам доведеться дурити маму і відкупитися грошима від брата.
Мамі придумати, що потрібна терміново її допомога. Потім щось придумувати по ходу справи. Потрібно знайти посередників, або самим цим зайнятися, щоб допомогли виїхати і доїхати.
А братові тупо заплатити. Повірте, за гроші він погодиться.
автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Я куплю їй новий дім! І нехай там хазяйнує! Я ж не пропоную їй тапчан в спортзалі.
Він їй син, а я їй не донька?
автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляМафиозная
Я вас умоляю! Все там є. Брат постійно угашений
Сизоока бестія• 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Він їй син, а я їй не донька?
Увы, сын для мамы всегда на первом месте. Мама дочь любит, но сына боготворит, это всегда так было и будет
Шеллар• 19 мая 2023
Якщо не можете прийняти материне рішення, то хоч поважайте його.
Це її дитина і навіть якщо брат ще в рази гірше буде себе поводити вона його не кине і нікуди не поїде. Материнська любов сліпа, а Вам не вистачає драми в житті. Припиніть лізти не в своє діло, там двоє дорослих людей, які задоволені власними стосунками.
автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
Тоді тато був живий, він захищав маму.
ЖенаАйтишнеГа• 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
То він боїться втратити джерело доходу. Забирайте маму, бо ще приб´є по п´яні
АнтиТроль• 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Розумієте, ми ж теж впо.
Навчіть як можна назбирати копієчку на хатинку, ще й з ВПО😵‍💫. Це взагалі яка сума?
Навчіть, будь ласка)
Залізний кіготь• 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Він їй син, а я їй не донька?
Ви не донька, ви драматично-героїчна рятувальниця.
Ну давайте уявимо, шо ви своє життя і купу грошей на те шоб витягти маму і шо далі?
Далі або вона буде плакати і рватися до сина в окупацію, а ви її ловити і назад вертати.
Або якшо тому сину там прийдуть гайки, то ви будете навіки для неї винна в смерті її сина. Бо якби ви влізли з своєю поміччю, то вона б за ним дивилася і він був би живий.

Але, я бачу, вашій родинні взагалі притаманна драматично-істерична поведінка з глядачами і накалом страстєй. У Вас без цього прямо життя не повне.

автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
От тільки маму мою не трогайте! Це сама чудова у світі людина! Скільки. Тем тут на форумі було як батьки травми дитячі наносили. А моя мама завжди залишалась мамою, ніжною і люблячою.
Вся її вина що вона м´яка людина.
Залізний кіготь• 19 мая 2023
Ответ дляШеллар
Вона ще купить мамі будинок за останні кошти, що по дрібці з чоловіком збирали.
Зацініть рівень жертовно-рятувального драматизму)
ПС чоловік і діти (якшо є), то пофіг. Всі рятуємо маму.
Мозговая пилочка• 19 мая 2023
Ответ дляМафиозная
Не смешите, сразу видно,что в оккупации Вы не были)
автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляДоставучая
Та походу в нього кукушка відїхала. Бо коли батько помер, то він у неї в колінах валявся щоб вона його не кидала.
Тут гроші не допоможуть
Пишущаяся• 19 мая 2023
Вам надо найти с ней контакт, что бы не слыш брат.
Донести свою мысль к ней, что готовы и купить дом и ждёте её приезда.
Отталкиваетесь от её ответа. Вы не можете жить её жизнь, примите любой ответ. Примите с любовью.
Коварная Зая• 19 мая 2023
Якщо мама не хоче їхати, то все, що ви збираєтесь робити, буде проти вас.
автор Интимная • 19 мая 2023
Ответ дляШеллар
Я не знаю маминого рішення! Ви розумієте. Я ж не можу з нею побалакати на одинці.
Я ж не можу озвучити свою пропозицію.
Залізний кіготь• 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Вся її вина що вона м´яка людина.
Ваша мама типова жертва і їй це подобається.
Якшо ви не троль і ваш брат правда бухає, то він же спить пяний, ну так же?
То в цей час мама прям не може подзвонити вам?
Він шо 24 години на добу не спить?
Вона вам не дзвонить, бо не хоче, бо її все влаштовує.
А Вам скучно жить і хочеться накалу страстєй.
хутряна володарка• 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Він їй син, а я їй не донька?
Да, вы дочь, он сын. Но! У вас семья и порядок, он один и,, больной,,. Мама будет о нем думать. Ну по меньшей мере у меня так было. Хотя брату срать на маму всю жизнь было, она его не оставляла и всё с ним да о нём. И в нашем случае, как выше тут сказали и я с этим согласна, это плоды её воспитания. Маме страшно и ехать через три страны и его дрободятла бросать. Ей сложно решиться и на то и на другое. Полагаю, если бы она хотела, то дала бы вам знать/понять, что хочет уехать. Брата можно хорошенько напоить и пока он будет отсыпаться, мама уедет. Но многое здесь зависит от её желания. Вам нужно найти правильные слова, аргументы в пользу того, что бы её решение было в вашу сторону, приехать к вам.
Шалена невинність• 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Тут гроші не допоможуть
Ваш брат больной человек. И мама это понимает.
КаРаКаТиЦа• 19 мая 2023
То ви їй правду не говоріть що копієчку до копієчки збирали на те житло. Скажіть що дали користуватись. Сільська рада виділила переселенцям хату безкоштовну, а ви село не любите, то їй хочете віддати. Вона все одно в окупації, не чує всіх новин від нас.
Але це в кращому випадку. В гіршому я думаю що нікуди вона з своєї хати не поїде, хоч і син такий. Старим людям важко нажите кидати, навіть якщо ситуація дуже тяжка.
Шкода просто буде якщо ви такий шлях подолаєте, а вона на місці відмовиться і поїдете ні з чим.