Виннипуховна• 19 мая 2023

Мама хоче жити на сусідній вулиці?

За 200 м.від мене. Як відмовити від такої ідеї? Чи навпаки у вас є позитивний досвід?
Результат:
вже голосів: 158
86 (54.43%) Близько нормально
50 (31.65%) Чим далі тим краще
16 (10.13%) Результат
6 (3.8%) Інші варіанти
Ромашкинная• 19 мая 2023
Я была бы только рада.
Мусик Пусик• 19 мая 2023
Зависит от мамы, впших отношений, а зачем ей так рядом надо? Думаю, ничем хорошим не закончится
ШанельКуКу• 19 мая 2023
Моя живе в 10-15 хвилинах ходьби і це надзвичайно зручно. Хоча спочатку я хотіла подалі, але зараз розумію, що було б погано
Все будет, но потом• 19 мая 2023
Для меня, чем ближе - тем лучше
Моторошні троянди• 19 мая 2023
Дивлячись які відносини.
Я купувала квартиру поряд з батьками, 10 хвилин, мені дуже зручно з будь-якого погляду.
Тут как тут• 19 мая 2023
Це ж не в одному будинку. Я тільки за. А то моя мама не хоче до нас їздити часто, бо дорога займає годину.
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
Її чергова забаганка. Стосунки в нас ніколи не були близькими , але і жили далеко один від одного, це зручно
Акукарача• 19 мая 2023
Я была бы очень рада.
ШанельКуКу• 19 мая 2023
Ответ дляТут как тут
Тільки хотіла писати) головне, щоб не в сусідній квартирі чи під´їзді! А на сусідній вулиці просто супер
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу
Чим зручно?
Тут как тут• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
То якщо стосунки не близькі,то чого переживаєте? Ходити часто не буде.
Мусик Пусик• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Тогда лучше подальше, не на другом конце, но не в соседнем же доме.есть риск, что жить будет у вас
Дайте подумать• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Чим зручно?
А чим не зручно? Нікуди не требс їхати ні вам ні їй
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляТут как тут
Буде, стосунки не близькі якраз через її характер , вона не сприймає кордонів і думки інших людей
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Їздити в гості це якраз зручно
Мусик Пусик• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Оооо,точно будет к вам каждый день приходить и учить жизни
Дайте подумать• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Їздити в гості це якраз зручно
Ну я про себе пишу. Чи нащо ви досвід ін питаєте?
Вишневий цвіт• 19 мая 2023
Мама живёт через пару домов , иногда выручает с ребенок ,но бывает и неделю не видимся . Но там 2 племянником у неё постоянно и у меня тоже) наверно если б только я и ребёнок были ,то напрягает.
Тут как тут• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ну то в вас же є забор) Скажете,що вас дома не було як не схочете її бачити. Та і як ви можете дорослій людині заборонити жити де їй хочеться?)
ШанельКуКу• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Чим зручно?
В основному через дітей. Вона в будь який момент на підхваті, може приїхати погуляти або забрати зі школи чи садочка. Старший вже сам до неї ходить, коли захоче
Як ходимо до них в гості, то недалеко повертатись додому.

Та і взагалі багато факторів, щодо нашої сім´ї.

А Вам мабуть ще мало років і дітей скоріш немає, тому Ви як я думаєте, коли мені було біля 20
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Намагаюся знайти хоч якийсь позитив
ПушАпница• 19 мая 2023
Если не видит границ, то плохо. Не поощпяйте тонда это.
А так рядом оч хорошо с адекватными родителями, им удобнее вам помочь, потом вам им
Молчавочка• 19 мая 2023
Жили с родителями в соседних домах напротив. Это был ужас, вопросы в стиле - а почему у вас в час ночи горел свет на кухне? Плохо машину припарковали, можно лучше и тп. Сейчас живем в соседних квартирах, стало еще хуже))
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляТут как тут
Не можу заборонити ,вдома в нас завжди хтось є
ШанельКуКу• 19 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
Якщо є проблеми з кордонами, то вона і з іншого району буде ходити повчати
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу

Років достатньо , дітей 2, але разом з мамою я не живу ще з підліткового віку
Мусик Пусик• 19 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ну, за 200 м это гораздо проще, она явно упростить хочет этот процесс
Тут как тут• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ну так справа не в мамі, а в тому що ви не можете ні казати.
Дайте подумать• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Намагаюся знайти хоч якийсь позитив
Дивно. У нас же різні мами, ми різні. Будуйте стосунки
ШанельКуКу• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
А до цього ви жили в 1 місті? Чому мама вирішила переїхати?