Виннипуховна• 19 мая 2023

Мама хоче жити на сусідній вулиці?

За 200 м.від мене. Як відмовити від такої ідеї? Чи навпаки у вас є позитивний досвід?
Результат:
вже голосів: 158
86 (54.43%) Близько нормально
50 (31.65%) Чим далі тим краще
16 (10.13%) Результат
6 (3.8%) Інші варіанти
Не пью, не курю• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Їй скучно , але вона ще досить молода, тому якісь спокійні розваги для старших не підійдуть
Ой ні скучно то тільки її проблеми!
Моя свекруха постійно заклопотана її до мене в гості не заманеш бо в неї справи.
А у вас автор буде забагато мами в вашому житті.
Я не проти спілкування я проти того щоб був контроль дорослих людей.

МамО я вже доросла! Я з задоволенням з тобою поспілкуюся але не під час роботи і не коли я тільки прийшла додому! В мене сім´я, діти і їм теж треба увага. В гості? Так звичайно але не кожен день і не через день. Мамо я не аніматор і не взмозі розганяти твою скучно.
Краще жити подалі від нав´язливої уваги чим скандалити з бабусею.
Повірте все ваша мама розуміє але вона хоче пропитляти і потім за ваш рахунок організовувати собі життя. Якщо мама не інвалід не лежить і їй скучно то хай знаходить собі роботу чи хоббі, бо ви не можете бути їй за клоуна ви її донька. Тому хай мама згадає що ви вже доросла (як і бабуся вже доросла) тому хай шукає роботу собі, щоб не було скучно жити
Привіт з ботойбіччя• 19 мая 2023
Батьки чоловіка живуть в сусідньому будинку. Мої батьки приблизно 1 км від нас. Нам зручно, бо обидві бабусі допомагають з дітьми та не клепають мозок. Хіба що свекруха смикає чоловіка іноді щось допомогти, але ж вона теж нам допомагає. Хоча могла б через старшого сина напрягати, вона з його сином 5 днів на тиждень сидить
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляПоміркована думка
В мене теж, але зараз вона лежить прикута до ліжка, а я її доглядаю. В мене одна мама, мамів не вибирають, і яка б вона не була, це моя рідна людина, яка мені дала життя. А всі складні моменти зробили мене сильнішою і мудрішою.
На жаль не можу забути всіх тих моментів, які були колись
Карапулька• 19 мая 2023
мені особисто зручно жити трохи подалі ) В одному місті але в сусідніх районах, машиною 10 хвилин їхати від нас до батьків. Стосунки в нас гарні, з дитиною допомагала і приїзджала і приходила майже кожен день як було потрібно. Сестра, коли купляла квартиру то шукала так, щоб будинок був поряд з батьками та свекрами, живуть майже в сусідніх дворах.
Це чисто індивідуально і залежить від стосунків з батьками. Бо сестра наприклдад в батьків вдома майже кожен день, а до неї батьки в квартиру заходять може раз на пів-року, у нас зять з невеликими тараканами ))
Я тертий жук• 19 мая 2023
Ответ дляМолчавочка
Жили с родителями в соседних домах напротив. Это был ужас, вопросы в стиле - а почему у вас в час ночи горел свет на кухне? Плохо машину припарковали, можно лучше и тп. Сейчас живем в соседних квартирах, стало еще хуже))
У нас свекор має доступ до дворових відекамер наших і чоловікового брата, ледь щось, наярює - чому машина не там запаркована, чому внучка до школи не пішла, куди ми на ніч повіялися. Добре, хоч претензії на ту тему невісткам не висловлює, тільки синам.
Країна мрій• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Не бачу своєї вини, в мене було важке дитинство через маму
Тогда что остаётся? Пусть переезжает, конечно... но Вы сами подыскивайте новую квартиру себе. Подальше ;-)
Бадабум• 19 мая 2023
Ответ дляПоміркована думка
Ще б написали:´Уявляєте ! Моя мама хоче жити зі мною в одному місті !´. Мій син живе недалеко від мене, на сусідній вулиці. Вчора прийшов до мене з квітами, поцілував в щічку, і сказав ´дякую, що ти в мене є´. Співчуваю вашій мамі.
Це точно. А вона може і гадки не має, що доня проти. Бідна, хоче бути поруч зі своєю дитиною.
Поліпривіт всім• 19 мая 2023
Ответ дляразмахер
Как так вышло? Это же ваша мама, в вы не знаете, как от нее спрятаться(.
Мне кажется от хорошей мамы у автора не было бы желания прятаться. Моей мамы уже нет, но с ней я бы с удовольствием и вместе жила. А отец такой, что на днях и по телефону достал до скандала такого, что я уже 3 день с высоким давлением.
Поміркована думка• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ви не написали про маму, те, що вона буде жити на сусідній вулиці, яку загрозу вам несе ? Буде приходити до вас щодня і лупасити віником ? Чи може буде влаштовувати сварки на весь дім ? Що в цьому страшного ? Ви не хочете, щоб вона до вас приходила, то так їй і скажіть.
Фрекен бок• 19 мая 2023
Я лише за, щоб поруч і окремо. Моя за 400 км ((
размахер• 19 мая 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Может быть, и так. А может быть, у дочки слишком много претензий и капризов, чужую жизнь не понять.
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляразмахер
В дочки взагалі жодних претензій, головне, щоб мене не чіпали
ОноВамнадо• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Буде, стосунки не близькі якраз через її характер , вона не сприймає кордонів і думки інших людей
ммм :)))) я прекрасно понимаю о каком характере и о каком кордоне идет речь.
А я вам расскажу, что будет потом.
из личного опыта.
Будет приходить.часто.очень часто! без звонка.без предупреждения.в удобное ей время.будет что-то покупать для вас, ну типа фрукты,шоколадки для детей.дорогое даже что-то, например икра красная.И звонить на пол пути, срочно выйдете ,заберите. мне тяжело нести. И не важно занята ты или нет. А на просьбу звонить перед тем, как планирует прийти - а ты что королева, чтоб звонить и отчитываться перед тобой :))) ой.... это такой тип людей с ужаснейшим характером.
Которые считают себя анеглом небесным.
размахер• 19 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ну если мама вас любит, то такое ваше отношение к ней - это и есть самое ужасное наказание для нее. Опять же, я не знаю вашей ситуации, может, и ей на вас наплевать, не хочется судить.
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляОноВамнадо
А я вам расскажу, что будет потом.
из личного опыта.
Которые считают себя анеглом небесным.
Таке теж є. Вона навіть не розуміє, чому мої діти не хочуть в неї ночувати , думає , що це я забороняю , в не вони самі
Небалувана Галя• 19 мая 2023
Это лучше, чем в соседней комнате . Дождь и снегопад, хоть что-то сможет ее остановить от несанкционированных визитов
ПешитеБесАшипок• 19 мая 2023
Мої донька, зять та внук купили квартиру прямо під моєю квартирою. Тепер не походиш, як слон.
Зятя бачу рідко, але він, думаю, від цього не страждає. Маємо ключи від квартир, але ніхто ніколи ними не користується. В гості ходимо рідко. Можемо разом з дочкою підти по магазинам, зустрічаємся в ліфті.
Взагалі, нормально.
Поліпривіт всім• 19 мая 2023
Ответ дляразмахер
Не думаю, что просто так в 16 лет уходят из родительского дома.
Я примерно понимаю о чем автор пишет. У меня жили родственники впо в квартире от которой у отца были ключи, так он туда первое время через день ходил, пришлось скандалить, нечего людей беспокоить и ходить, как к себе домой. И что вы думаете? Помогло только забрать ключи у него.
БезникаЯ• 19 мая 2023
Вы не умеете думать на шаг вперед. Конечно же это удобно. Разве что у вас совсем ужасные отношения
автор Виннипуховна • 19 мая 2023
Ответ дляБезникаЯ
Чим саме зручно?
Анонимушка• 19 мая 2023
Мы с дочкой жили в соседних домах. Было очень удобно. Никто никого не напрягал, но если нужна была помощь с внучкой, то я всегда на подхвате. А так вообще, встречались мы не часто, на каких-то семейных праздниках. В остальное время у каждого своя жизнь, работа, семья, друзья, хобби.
Неначасі• 19 мая 2023
Мы купили квартиру в 5 минутах от родителей. Было удобно, когда мама сидела с моей дочкой, потом было удобно мне помогать, когда отец был лежачий. Из минусов - окна в прямой видимости, родители всегда контролировали, есть у нас свет в окнах или нет. Сейчас я бы купила квартиру близко к маме, но не настолько, и чтобы окон не было видно.
ОдинРазНадетое• 19 мая 2023
Так это зависит от ваших с ней отношений. Я живу с мамой через 2 дома, просто шикарно. Рядом, но не в одной квартире. Я ей помогаю, она мне. Дочку могла оставить, когда младше была. Все отлично )
ОдинРазНадетое• 19 мая 2023
Ответ дляНеначасі
У меня близко, меньше 5 минут ходьбы, но окон не видно )
Неначасі• 19 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Мои такие, что прошлись бы и посмотрели, проверили окна. Сестра жила в двух остановках, пешком минут 20, чуть родителям что-то надо было, ее вечно нет дома, проверять не пойдут.
Маурита• 19 мая 2023
Моя живёт в 15 километрах, не виделись два года.
Хлопаю ресницами• 19 мая 2023
Ми живемо в 5 хв.пішки. найкраще рішення для нас. Але у нас гарні відносини
Місячне Сяйво• 19 мая 2023
Ответ дляНеначасі
каким образом контролировали свет в окнах?
Неначасі• 19 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Смотрели, горит или нет. Если не горел в то время, когда мы обычно дома, сразу звонок ’вы где?’ Ну и никакие праздники без них было не отметить, только вместе, и не скажешь что ушли в гости, т.к. свет в окне виден
Місячне Сяйво• 19 мая 2023
Ответ дляНеначасі
мой сын с семьей живет через дорогу. мне бы и в голову не пришло наяривать по поводу окон.