Добра всем!• 19 мая 2023
Котенок и малыш дома
Девочки, подскажите пожалуйста у кого есть опыт заводить кота при наличии маленького ребёнка ( 1.3 ) дома ?
Хочу вислоушку ( с породой знакома, с котами тоже )
Или стоит подождать пока более взрослее деть станет ?
Понятное дело что обижать и играть как игрушка котом никто не даст, я просто очень люблю коть …
Ашолюдискажуть• 19 мая 2023
Я завела кицьку, коли донці було 2,5 роки. Донька кошеня ображала (несвідомо), хоч я і намагалась слідкувати за цим. Зараз донці 12, з кицькою не дружить. Кицька супер няшна, пластилінова, лінива, вальяжна - я можу робити з нею що завгодно, спить зі мною на подушці, а от до доньки на руки ніколи не йшла і досі не йде. Може час від часу ще й шипіти на неї. Тобто дружби у них не склалося взагалі. І донька тепер котів теж не любить. Але моя історія не означає, що це єдиний варіант розвитку подій, видно як пощастить з характером кота. Наша от злопам´ятна пані.
Из Виа-гры• 19 мая 2023
Якщо впораєтесяь з вихованням одночасно двох дітей,тоді чом би й ні. Але вони будуть один одного ображати,не свідомо,але без цього не обійдеться.
Мій любить кидатись,коли грається
Пушка заряджена• 19 мая 2023
В мене діти старші були, коли ми взяли шотландську. Так от в киці до них зовсім інше відношення, ніж до дорослих членів сім´ї. З ними вона грається, а гра в неї така: вона біжить за ними і кусає за ноги. Вони тікають, вона наздоганяє, потім навпаки. Вам треба буде бути дуже пильною, щоб ваша киця не почала таким чином гратись з дитиною, бо малюк навряд чи зрозуміє такі ігри. Але і коти всі різні, може киця сама буде боятись малюка)
Добра всем!
• 19 мая 2023
Эх…
Спасибо девочки за отзывы …
Видимо лучше подожду когда немного более соображательный возраст будет у ребёнка …
Спасибо девочки за отзывы …
Яичница с беконом• 19 мая 2023
Я б зараз не заводила. Треба було або раніше, поки дитина не ходила і кіт встиг би підрости. Або вже тепер чекати, щоб дитині можна було більш-менш словами пояснювати. Або і кошеня ще мале-дцоне і дитина мала, але вже сама дістає багато де
Тролю як можу• 19 мая 2023
Був досвід. Негативний. На все життя. Кіт мешкав у батьків, приходили в гості з дитиною, на той момент до року. Кіт жодного разу не був на вулиці, домашній, чистий, доглянутий. Все, що було - кіт проходив повз сплячої дитини по полу. Більше за все життя дитина не контактувала з жодною кішкою. Але маємо алергію на котячу шерсть(. Це показують усі аналізи.
Тому у вашому випадку між кошеням і дитиною я б обрала дитину.
ЖонДуан• 19 мая 2023
У мене кішка з´явилась раніше дитини, тому таке питання не стояло. Нормально все було, донька не мучила кішку. Трохи стрьомно було перші дні, бо кішка не розуміла, що це таке я принесла в дім, а потім прийняла, спала поруч з донькою. Кішка не породна, звичайне вуличне підкидько, росла у мене приблизно з місячного віку.
whenallissaidanddone• 19 мая 2023
Ответ дляПушка заряджена
Шо навпаки? Діти кота за ноги кусають?
Пушка заряджена• 19 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Шо навпаки? Діти кота за ноги кусають?
Та ні, ви що, поки ніби не кусали)) Спочатку киця за ними біжить, діти тікають, а потім діти за нею біжать, а вона тікає)) Якщо що, то діти теж не вдвох на одну, а лише той, з ким вона грається в даний момент.
Стильна штучка• 19 мая 2023
Дійсно треба почекати, сину вісім і грається кошеня з ним плигає на ноги, ходить подряпаний і обкусаний, але любить її, а вона його облизує і спить з ним, кошенята до року в основному активні і грайливі, навіщо малечі такі стреси
Вареничніца• 19 мая 2023
Ответ дляПушка заряджена
Коли я була дитиною, то саме так з кицею і грались. В доганялки) то вона за мною, то я за нею)) весело було
Вареничніца• 19 мая 2023
Ответ дляСтильна штучка
Моєму теж 8, але він так емоційно на кожну подряпину реагує, що я так і не наважилась завести кошеня.
Тому забрали з вулиці дорослого кота, спокійного і лагідного)