Тоска в носках• 19 мая 2023
Чому всі ріелтори нахабні і без сумління?
Добрий вечір, в мене уже накипіло від взаємодії з цими аферистами.
Сьогодні черговий правочин. До нього була підготовка місяць, власник житла за кордоном, ріелтор мені нахабно наярювала і вдень і вночі щодо форми і змісту довіреності, яка посвідчується іноземними органами, я все скидала, пояснювала вимоги закону.Вона постійно сперечалася, давила, доказувала, що мої колеги все легше пропускають, а я вимоглива ( не вірю ні на грам, ніхто би таке не пропустив з моїх колег). Нарешті, коли довіреність була готова, я попросила зробити нотаріальний переклад, на що вона вступила зі мною в дебати, постійно намагаючи принизити мої знання. Я сказали все, йдіть нахер до інших, я нічого робити вам не хочу. Але покупець моя клієнтка прийшла і попросила зробити їй ці договори. Сьогодні нарешті правочин, приходить до мене ріелтор з представником, і о боже, дівчині 25 років, худе, мале. А по телефону склалося враження, що то тітка нахабна з ринку. Я ледь не зірвалась щоб вигнати її з свого офісу, бо ця недолуга малолєтка контролювала весь хід і прискорювала мене, хоча сторони були спокійні і посміхались, повністю довіряючи мені. Саме цікаве, що покупець сказала, що ріелтор намагалась вмовити її піти до "її" улюбленого нотаріуса, де покупцю нарахували плату 20 тис грн. за посвідчення двох об´єктів.( звісно з врахуванням суми відкату для ріелтора за те, що клієнта за руку привів).
Навіщо потрібні ці шарлатани, це ж не професія, а реальне здирництво з людей. Ви теж таке помічали за ріелторами?
Великий сатирик• 19 мая 2023
Ответ дляCarin
Дама, по-моему, выползать из интернетов вечером пятницы пора уже Вам.
Вы не помните, за что писали? ’что лишь ОДИН ИЗ ДЕСЯТИ профи и достоен оплаты за свой труд и знания’
Так вот, я Вам отвечаю, что это Вы им сделали комплимент, хорошо, если в два раза меньше наскребется дельных
Так доступно?
А, я поняла, вас надули и вздули на продаже нерадивые продавцы лентяи, вот и беситесь. Ну ничего, переживете.
Великий сатирик• 19 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Згодна, але дизкомфорт викликає таке порівняння. Легше набагато правочини без участі ріелторів.
Вы же могли отказать, вы же профи!
Ответ дляВеликий сатирик
Я извиняюсь, вы всегда тухисом читаете собеседников в интернете? И забываете через пару минут за что писали? Или это сегодня у вас в честь вечера пятницы? потому что если постоянно - я бы вам советовала вообще на форумы не лезть.