Печенюшка• 19 мая 2023

Як часто ваші хлопці / чоловіки спілкуються з родиною?

Ні ця тема не про те що жінка то найголовніша і на родину пофіг, але якби ви реагували що це кожен день годинами або декілька разів в день? Це ок? З сестрами переважно і деколи братами
Хочу зрозуміти чи я придирались яи що
Я теж говорю але не в такій кількості взагалі
Оле Лукойе• 19 мая 2023
Мой редко. Ругаю его за это.

Маю рацію• 19 мая 2023
Кожного дня з батьком
Инста_Богиня• 19 мая 2023
Каждый день. У всех дома по соседству в одном коттеджном поселке
Я шалунья• 19 мая 2023
В мого хлопця щотижня або вони до нас, або ми до них. Спілкується в месенджері щодня в груповому чаті, то не сильно напружує. Але сходки щотижневі напружують. Я з своїми раз в пів року - рік бачусь, а тут прямо щотижня. І на закупки ще посеред тижня з мамою їздить.
So_so• 19 мая 2023
С родителями каждый день. О часах речь не идёт, просто нет такого количества свободного времени.
Тану на сонці• 19 мая 2023
Мой крайне редко звонит сестре. Она ватница. Родители уже умерли.
Фізик-ядерщик заочно• 19 мая 2023
Поняття не маю.День на роботі,будинок великий.Мені справ ніяких до того нема.
Tasya-Natusya• 19 мая 2023
По телефону майже кожного дня, але з моїми батьками бачимося набагато частіше, так як живемо на одному масиві.
Белоснежко• 19 мая 2023
Телефонує кожного вечора батькам: пару слів з мамою і може з татом біля години поговорити. Рахую, що норма. Хочеться, щоб потім і наші дітки не забували зателефонувати батькам)

Ло Шарик• 19 мая 2023
Частіше, ніж я. Якшо не щодня, то через день. Але то з батьками, а з братом майже ніколи
Зяблик протестант• 19 мая 2023
Я не в курсі....а що, треба прослушку ставити?
Їжак в панчохах• 19 мая 2023
Каждый день звонит маме и папе в определенное время, разговаривает минут по 20-30, еще дополнительно может звонить отцу по видеосвязи и общаться, когда в машине едет/с собакой гуляет. Раз в 2 недели ездит к родителям на выходные
лаМпочка• 19 мая 2023
С мамой созванивается каждый день. Не ревную. Она хорошая.
Бабка_в_кедах• 19 мая 2023
Кожен день з самою, з батьком та братом теж практично кожен день,Але тут більше по справі
Спокійно до цього відношуся
Кудрі кручу сама• 19 мая 2023
Думаю пару раз в неделю созваниваться, но не отслеживаю. Точно не каждый день и не часами