Девочки, какое качество одежды в Ярославе? Ночнушки, пижамы, футболки нормальные? Что ещё кроме постельного белья покупали там?
Ответ дляiryna _b
Я хотіла футболку з тризубом але на мене за велике. Якість норм дійсно
Там з тризубом від 46 розміру є, чи і цей завеликий? Вам тоді в галичанку, замовила на свою голову футболку в розмірі Л, а вона прийшла хіба що на хс, або на дитину 5 років. Для порівняння, блузка з Ярославу в розмірі Л і з Галичанки, якійсь пробнік😂😂😂
Ответ дляЙцфыяч
42-44.
А чорна то Галичанка?
західний_діалект• 20 мая 2023
Ответ дляЕленочка_Леночка
Дякую, льон мене зацікавив на сайті.
Якщо сукні- то не дуже. Вказано, що 100% льон, а по факту 75/25 бавовни. Виглядає тканина дешево. Шкода
Дон Пэдро• 20 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Там різний вид зустрічається. Є типу рубаха-дєрюжка, а є тонший.
Ответ дляДон Пэдро
А чоловічі футболки не купували?