Девочки, какое качество одежды в Ярославе? Ночнушки, пижамы, футболки нормальные? Что ещё кроме постельного белья покупали там?
Холодная каша• 19 мая 2023
Футболки хорошої якості для своєї ціни. Ясно, що це не Kinzo
Купую не перший раз, задоволена
Ответ дляХолодная каша
Купую не перший раз, задоволена
Дякую!
Ответ дляДон Пэдро
Льон мені сподобався, шкарпетки купую.
Дякую, льон мене зацікавив на сайті.
Ответ дляНе за Будка
Домашній трикотаж гарний за таку вартість
Хочу купити набори футболка з шортами, вони в розділі піжами, але мені здається, що можна і як домашній літній костюм носити, за 270 грн не знайдеш більше такого.
Ответ дляКоплю на груди
Мне детское и ночнушки нравятся.
Спасибо, я ночнушки тоже присматриваю. А Вы с кружевом покупали? После стирки нормально выглядит или лучше брать без него?
Ms. Любмая жена• 19 мая 2023
Купувала велюровий костюм для дому, склад бавовна, ціна смішна, до 700 грн, задоволена якістю.
Коплю на груди• 19 мая 2023
Ответ дляЕленочка_Леночка
Брала трикотаж с кружевом и бязь (не тянется), мне в роддом и для кормления надо было с вырезом и пуговками, вот которая с кружевом год прожила, вторая дольше. Но как понимаете, стирались они часто)
Ответ дляMs. Любмая жена
Так, ціна смішна! Дякую, подивлюся ще костюми.
Ответ дляКоплю на груди
Для трикотажа это хороший срок службы) спасибо!
Ms. Любмая жена• 19 мая 2023
Ответ дляЕленочка_Леночка
Такий, в мене темно синій.
Ще брала нічні сорочки в кавунчики та банани))
Близько 250 грн, прекрасно носяться. Зараз фото знайду
Ответ дляMs. Любмая жена
Такий, в мене темно синій.
О, дякую, гарний костюм! А кавунчики і банани я якраз собі хочу замовити))дивлюся їх на сайті.
Дон Пэдро• 19 мая 2023
Ответ дляЕленочка_Леночка
У мене кавунчики - норм))
Ms. Любмая жена• 19 мая 2023
Ответ дляЕленочка_Леночка
Хороші, не тонкі, не кашлатяться, колір не втрачають, але на мій 177 зріст трохи нижче попи, на 162 до коліна.
Ответ дляMs. Любмая жена
Я 164 )
Коплю на груди• 19 мая 2023
Ответ дляЕленочка_Леночка
Пожалуйста 🤗
Мама Карло• 19 мая 2023
В мене нічна сорочка, я задоволена. Колір, тканина все добре. Тм Елен подобається більше але в неї і ціна вище.
Ответ дляМама Карло
Дякую! Так, в Ярослав ціни дуже демократичні. Не хочу зараз витрачати багато коштів на одяг, але і виглядати дома гарно хочу)
Ответ дляЙцфыяч
Шикарна якість, особливо льон та віскоза! Віскоза це щось, невагома, суперова, легенька натуральна приємна до тіла тканина, якість пошиття, всі розміри співпадають! Обожнюю, накупила вже купу всього)
А що саме у Вас з віскози? Я її якраз не дивилася, чомусь подумала, що буде погана якість.
Ответ дляЕленочка_Леночка
Блузка є з довгим рукавом, з коротким, ще замовила халатик на запах і плаття. Ви щооо, це не тканина бомба, хіба що трохи підсісти може і то ненабагато. Вона літом до тіла незамінна, якість строчечки на мільон а коштує копійки. Треба брати поки вони не роздуплились що все дуже дешеве))
Жилетку також собі взяла, вона правда в чоловічому розділі була, ще футболки на подарунки. Чекаю ще льняну вишиванку замовила
Ответ дляMurzeelka
Пижамы-классные, правда. Штаны-баевые,верх-тонкий трикотаж, 100 процентный хлопок.
Спасибо!
Ответ дляЙцфыяч
Дуже дякую Вам за пораду! 🤗 Замовлю щось із віскози обов´язково, ціни такі приємні! )
Ответ дляЙцфыяч
Я хотіла футболку з тризубом але на мене за велике. Якість норм дійсно