Байрактарочка• 20 мая 2023
Прям над будинком бабах. Вилізли з чоловіком у вікно. А в сусідньому будинку ще такі ж довб0й0би повилазили
karinaanik• 20 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Мой тоже побежать хотел на балкон, увидел мой косой взгляд-передумал
катерина12009• 20 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
вся наша живность прискакала ко мне под бочок.
две собаки и кот.
громко.
две собаки и кот.
громко.
Мій з кухні навіть не виліз) але і я до нього не пішла бо жерти ж нявчати почне.
Не понимаю эту тупую позицию, кошмарить столицу…Что за прикол?
катерина12009• 20 мая 2023
Ответ дляebbi
А тягне як магнітом.Блін,знову бабах
Я теж вилізла🤦♀️ Заразно