катерина12009• 20 мая 2023
Ответ дляAHetfield
Хочете прикол? 😂 Я орірую просто весь день з цього 😂
Це я так. Відволіктись трохи від канонади
Це навіть не смішно бути такими тупими як цей біомусор😏
ПЛЮС-МИНУС• 20 мая 2023
Ответ дляAHetfield
Укрпошта, наверное, обиделась.
а чем она хуже?
Байрактарочка• 20 мая 2023
Ответ дляLady Luck 99
Не понимаю эту тупую позицию, кошмарить столицу…Что за прикол?
Шоб знесилити так щоб люди кричали що треба «дагаварівацца»
Багато хто не спить всю ніч уже майже три тижні поспіль, багато хто на нервах дуже чутливо все це переживає. На це розрахунок. Але воно спрацьовує зовсім в іншу сторону.
Я так думаю шо наші норм на фронті навалюють підарусні і вони бісяться і нічого як кошмарити мирних не можуть зробити
Ответ дляAHetfield
Я випала,коли прочитала.Вони якісь Йоп...ті.Зоча їх зашквари вже майже не дивують.
І мене на вулиці почали співати.
Ну от до кого ті паскуди рашистські воювати полізли
І мене на вулиці почали співати.
Strelka_007• 20 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Прям над будинком бабах. Вилізли з чоловіком у вікно. А в сусідньому будинку ще такі ж довб0й0би повилазили
Разом вас багато, вас не подолати.
karinaanik• 20 мая 2023
КМВА: внаслідок падіння уламків виникла пожежа даху 10-поверхової будівлі в Дарницькому районі міста. Усі потрібні служби працюють на місці.
БрЮнЕтОчКа77777• 20 мая 2023
Ответ дляkarinaanik
Ужас! Надеюсь никто не пострадал....
karinaanik• 20 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Ужас! Надеюсь никто не пострадал....
Написал, что вроде жилой дом, хоть бы люди были целы
Ответ дляБайрактарочка
Всю зиму сидели без света, прям взяли и испугались . Угу…
Ответ дляБайрактарочка
Ага,та зараз.Після 15 місяців війни вони ще не зрозуміли,що дагаривацца ми можемо тільки про одне-коли і як вони бажають здохнути
ПЛЮС-МИНУС• 20 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
сын пробовал снимать из окна.
я ему сказала, что ещё раз!!! - конфискую все гаджеты. блогер, бляхамуха...
Vivienneme• 20 мая 2023
Я почти все видела. Вышла покурить , блин.кстати, когда видишь взрыв, не так страшен через несколько секунд гром
БрЮнЕтОчКа77777• 20 мая 2023
Ответ дляkarinaanik
Да, хоть бы все были здоровы.