Ловлю капці• 20 мая 2023

Похваліть Ваш Бб крем

До цього багато років брала люміне бб та сс
Зараз хочу спробувати щось нове
Шкіра схильна до жирності, без висипів
Хочу саме щоб був легкий
автор Ловлю капці • 20 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Нет, он наоборот хорошо увлажняет. Если вы пользуетесь, например, витамином С и у вас сияет кожа, этот крем не перекрывает сияние, очень красиво
А що у Вас за віт С, бо шось від мого в мене нічого не сяє🙃

Иванка Бур• 20 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Зараз Medik8 Super C Ferulic Acid
Иванка Бур• 20 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ви так написала, що я аж захотіла спробувати, ось на нотіно маленький розмір, це ж він, бо наче тюбик кольором від вашого різниться
https://www.notino.ua/estee-lauder/multi-protectio...
Так, це він, він продається у 3х об’ємах. У мене 30 мл, є 15, 50
Иванка Бур• 20 мая 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Кожа у меня возрастная уже. Не сияет, к сожалению)))
А блеска нет жирного от него летом? Сверху него вы пудру используете?
У меня кожа не жирная, пудрой не пользуюсь, разве что в самую жару матирующие салфетки.
Но в любом случае этот крем не жирный, он 1 в 1 как обычный day wear из уходовой линейки по комфорту
Зоя Жорівна• 21 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Отлично. Куплю
автор Ловлю капці • 21 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
А ще питання, а Деним кремом Ви користуєтесь, або він вже йде як денний крем + ефект невеликого підтонування?
А спф ви окремо використовуєте, чи вам достатньо 15?
Иванка Бур• 21 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Я використовую кожного дня spf50
Анонимус Я• 21 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Думаю у косметолога можно попробовать
Я видела в Полтаве в лазерхаусе тестеры, но у них холи ленд лучше не покупать, там наценка по 600 грн на крем сверху. Я беру у косметолога или в интернете
Тут на сайті у дівчат є в розпиві