Сиренькая• 21 мая 2023
Так багато питань і так мало відповідей
Дівчата, на яких термінах переставати спати на спині, на животі? І коли купляли подушку для сну для вагітних? Як вам, варте того?
БоХатая• 21 мая 2023
на животе спать - когда и не сможете
подушку - как станет не удобно спать в принципе)
Сиренькая
• 21 мая 2023
Ответ дляБоХатая
на животе спать - когда и не сможете
Тобто поки зручно, то на животі можна?)
БоХатая• 21 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Тобто поки зручно, то на животі можна?)
а сколько вас недель?
БоХатая• 21 мая 2023
Ответ дляСиренькая
13 повних
если первая Б - то живота вообще еще нет. Тогда ничего спать и не будет мешать :)
но еще немного - и не будете спать
Мальчижка• 21 мая 2023
Як вам зручно але я не спала вже з 12тиж здається
На спині коли відчуваєте що дитина вас тисне це з 7міс
Подушку купила трошки помагало бо закидала ногу але мені для шиї було не зручно
Рлним словом на боку найкраще
Сиренькая
• 21 мая 2023
Ответ дляБоХатая
но еще немного - и не будете спать
Поняла, думала не можна з якихось інших причин)
А на спині?
БоХатая• 21 мая 2023
Ответ дляМальчижка
Рлним словом на боку найкраще
потому что головой нужно спать на своей обычной подушке.
эти фотки из интернета всех очень сбивают (как ей пользоваться)
Чаклунка-ведунка• 21 мая 2023
На животе перестала спать недель в 12 вроде, на спине где-то с 17 не могла уже. Подушку не покупала, не видела смысла в ней, так и обошлась без.. Хотя живот был огромный
Мальчижка• 21 мая 2023
Ответ дляБоХатая
Це як??
Я пробувала спати наоброт 🤷🏻♀️
БоХатая• 21 мая 2023
Ответ дляМальчижка
Це як??
Я пробувала спати наоброт 🤷🏻♀️
ну смотря какая подушка у вас была конечно.
Но вообще ее вдоль тела нужно класть и складывать ноги (например)
Ловлю капці• 21 мая 2023
Подушка вещь! У меня была большая подкова, и кормила, и дитё обкладывали потом
Мальчижка• 21 мая 2023
Ответ дляБоХатая
Ну як підкова
Хочу наколоти губи• 21 мая 2023
35 недель, сплю на спине и боках. Последние две ночи под ногу бывает подкладываю обычную подушкую.
БлинчикБезСметанки• 21 мая 2023
Подушку я купила в свій час звичайну жорстку, класти між ноги, коли на боку спиш. Ну це вже пізніше. Може, і варто було купити для вагітних таку довгу підковою на весь зріст. Тільки потім куди її? Ви відчуєте ,коли подушка стане потрібна.