Свезло так свезло• 21 мая 2023

Кровать для ребенка 2.5 года

Девочки, посоветуйте кровать для ребенка 2,5 года. Жилье арендованное. Спит со мной, хочу переселить в свою кроватку.
Таракашечка• 21 мая 2023
Любую недорогую, в сьемную.
Любимка-анонимка• 21 мая 2023
IKEA Гулливер
70*160см

Але я зараз не бачу їх в продажі
Просто Фіфа• 21 мая 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
IKEA Гулливер
70*160см

Але я зараз не бачу їх в продажі
Ми купували на вигляд таку як вам порадили від Ікеа, але це був український виробник. На скільки я пам´ятаю, то називалася вона Каріна люкс. Дуже зручна.
ничевока• 21 мая 2023
Інка Бусунге. Купили для зйому, 2 шт. Було двоє дітей, зараз троє. Так от для однієї було місця 140 см в довжину, для іншої 160. Тому без роздумів купили ці ростущі. Які ж вони класні, пройшло 5 років, ми ось переїхали, то одну забрали з собою в новий ремонт ( для меншої), іншу на дачу. Мені дуже сподобались якістю, добротність, універсальністю, бо можно поставити в будь якого розміру кімнату, і ціною.