Инфотуфелька• 21 мая 2023
Ви знімаєте тік токі з Вашим котом /собакою?
Результат:
вже голосів:
28 (59.57%)
Не сиджу в тік тоці
12 (25.53%)
Позирю результат
4 (8.51%)
Не знімаю, немає часу
3 (6.38%)
Так і маю багато переглядів
Люблю_смаколики• 21 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
Я шо дитё снимать тиктоки
Вы вообще листали тик ток?
Знову Я• 21 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вы вообще листали тик ток?
Это идиотизм листать тиктоки) нет, но видела как это делали другие))
Киця-бриця• 21 мая 2023
Лише в мене навіть нема цього додатку?…я кицю свою обожнюю, але відоси б з нею не виставляла)
Люблю_смаколики• 21 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
Потому что там не только дети снимают, а довольно взрослые дяди и тёти
Настасья Пицун• 21 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
В мене також. Але я просто не хочу повторювати чужі тіктоки. А оригінальні сценарії придумувати не вмію
Даю справку• 21 мая 2023
В мене немає тік-току. Хоча є улюблений кіт). Іноді знімала його коли творив щось дурне), але нашо мій киць у соцмережах?
Знову Я• 21 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Сочувствую им.
НаливайКа• 21 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
Не только у Вас)