Как нефиг делать• 21 мая 2023
Дівчата вітаю. Потрібна порада по блузці на літо на великий розмір, льон
Маю штани з льону чорні і білі .Випадково побачила цю сорочку хочу взяти її під штани бо вона теж з льону Обираю між смарагдовою і лавандою. Розмір 56 .Великий верх и низ меньше ,трикутник ,яблуко і що там ще жахливе є все моє ще і зріст 160см. Всі недоліки в одному наборі.
Результат:
вже голосів:
35 (48.61%)
лаванда
30 (41.67%)
смарагдова (темно-зелена)
7 (9.72%)
результат
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Мені вже трохи набридли нюдові речі з льону,захотілося більш насиченого кольору
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Ответ дляИ.О. человека
Або біла або ментолова
А під білі штани буде гарно?
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Ответ дляПросто каралева
М’ятного кольору гарна
На неї теж дивлюся,але такий кольор може бути не дуже в реальності. Чуть блідніше і вже як линяле
Барвіночка• 21 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Никакая. Такое....
А яка має бути лляна футболка на літо, щоб бути ’якоюсь’? ’Нікакая’ 🤦
Електрохарчування• 21 мая 2023
Я проголосувала за лавандову, бо смарагдова з чорними штанами буде надто темно. Але ви ще враховуйте, чи пасує вам такий колір.
Електрохарчування• 21 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А під білі штани буде гарно?
Біла гарно буде, якщо однаковий білий на речах.
Вельшановна• 21 мая 2023
Всі ці штани з льону на 56-60 мають жахливий вигляд. Додають ще більше об´єму,жопа стає просто візуально непомірного розміру,просто срака. Воно і так срака,а в лляних речах ще гірше. Ну рідко мені подобаються жінки 56+ розміру в льоні. Сама 58,ношу спортивки,або плаття. Нещодавно міряла тоненькі джинси широкі,продавець каже,та Вам так гарно,так зараз всі ходять,це модно. А я дивлюся і ужас,просто ужас. Як штатина від бедра вільна,то просто ноги як слонячі туби. Це все треба міряти.
Посудомойка• 21 мая 2023
Ответ дляИ.О. человека
Або біла або ментолова
Белый цвет визуально увеличивает объем
В курсі діла• 21 мая 2023
Если из этих ,то лаванда и мятный
А вообще рекомендую поискать без принта ,однотонную .
Эти цветы могут линять .
У Спенсера были больших размеров однотонные льняные футболки .
Эти цветы могут линять .
Пожарник• 21 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А під білі штани буде гарно?
так, на вас нужно еще смотреть, какой Вам цвет больше идет, по Вашему цветотипу.
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Ответ дляРадикальная
Могут быть видны пятна от пота
У мене немає такої проблеми .Сухий дезодорант поки справляється.
Радикальная• 21 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Хорошо. Просто часто вижу пятна у тех, у кого большой размер
Вельшановна• 21 мая 2023
Взагалі,подібного типу блузки лляні додають важкості і об´єму. Це треба однозначно міряти,якщо у Вас верх,тим більше, масивніший за низ. Потрібна більш летюча і легка тканина
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
Если это Китай, там качество ужасное
Ви бачили такі в живу? Думаю щось типу модного острова ,наше
Несу пургу• 21 мая 2023
Ответ дляПосудомойка
Белый цвет визуально увеличивает объем
При большом размере абсолютно пофиг на цвет. Будет крупная женщина вся в тёмном, а не Дюймовочка. Тут нужно не тёмное искать, а те цвета, что идут и нравятся.
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Ответ дляВельшановна
В мене чорні ну дуже вдалі,але в мене зад не саме проблемне місце .Білі меньш вдалі але теж гарно виглядають на мені. Брала чорні H&M,а білі марк спенсер.Я з вами не погоджуюсь. Ну звістн видно що 80 кил а не 40 але не хуже ніж в джинсах
Несу пургу• 21 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Вам выше написали про Некст. Такое барахло я бы не покупала.
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Ответ дляВ курсі діла
Если из этих ,то лаванда и мятный
Эти цветы могут линять .
Не хочу однотонні льняні футболки. У мене тільки вони і є,білі чорні і беж
Как нефиг делать
• 21 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
А некст вже можна замовляти,нам висилають? Подивлюсь що там є