Трільчиха• 21 мая 2023

Діти війни. Сироти

Добрий день.
Є дитячі речі: одяг, взуття. Якісні, майже нові. Хотілося б віддати дітям, які зараз найбільше потребують. Можливо, сироти. Де у Києві і області є будинки, куди б можна було завезти? Хочу особисто, щоб потім час від часу організовувати цим дітям дозвілля чи допомагати з їхніми дитячими хотілками. Дякую
Вилами по воде• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Откуда из вернули? А остальные дети где?
З-за кордону. Здаються, в Польщі були.

Вилами по воде• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Помилилась, не 16, а 29 дітей...
https://lb.ua/society/2023/05/20/556213_nazad_inte...
І це не єдина ситуація
Липка-прилипка• 21 мая 2023
Ответ дляВилами по воде
З-за кордону. Здаються, в Польщі були.
Почитала. Мрак ... Дебила на верхах сидят
младокошкина• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Кожен судить про інших з висоти власної дзвіниці.
Ви неправі
Дзвіниця тут ні до чого
Вилами по воде• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Кинула вище посилання на статтю. 29 дітей з інвалідністю
romantica• 21 мая 2023
Я относила в пункт для ВПО вещи.
Щебетуха• 21 мая 2023
Я для додалась в групу у телеграм каналі ’МожнА мені’. Там люди ВПО, які потребують різних речей. Якщо ви хочете щось віддати (речі на дітей, дорослих або щось для побуту) -ви фотографуєте і викладаєте в групу. Людина вам пише в особисті, що їй ця річ потрібна і (за правилами групи!) обов*язково показує вам довідку, що вона дійсно ВПО. І ви відправляєте цю річ поштою (посилку оплачує отримувач або за домовленістю).
Я багато речей так відправила. Мені подобається, що допомагаю ВПО (сама виїзджала з дому з початком війни і відчула на собі, що таке бути без рушника чи без виделки, це жах); якщо людина оплачує посилку, то ти розумієш, що ця річ дійсно їй потрібна (це мені приємно також); я позбавляюсь речей якими не користуюсь (теж добре)).
Мінуси. Це довго-муторно: фоткати, переписуватись, замотувати посилки, відносити на пошту і стояти у черзі.
Але мені приємно, що роблю добру справу.
Можна викинути речі скопом у ’Кошик добра’ (в Києві на вулицях стоять такі контейнери), але мені здається вони там і згниють, слабо уявляю як вони ті всі тони речей сортують...

Байрактарна• 21 мая 2023
В центр ВПО ,погуглите где в вашем городе,я отвожу,очень удобно и сама беру если надо,мы тоже сейчас впо в К.Р
Головний кошак• 21 мая 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Рекомендую отправить в ’Кенгуруш’.
Я всегда помогаю лично.
Я супер-пупер• 21 мая 2023
Пошукайте у ФБ групи Реюз Київ (Дніпро, Харків)
Там можна віддавати непотрібне
Полтавська галушка• 21 мая 2023
В детские дома принимают новые, с бирками
Fashion_besties• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Iphone
поддержу вас.. интернатам все же помогают разные спонсоры. Но есть много переселенцев за чертой бедности, одинокие мамы с детками. им бы помочь
100%, не так давно здесь женщина писала, что можно своими руками сделать в подарок на днюшку ребёнку, так как нет возможности купить подарок
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Моя мама работает в доме малютки и никого постороннего не пускают, потому что дети быстро привязываются, и те, кто хочет помочь - помогает, а не делает на этом шоу с фото и видео для соц сетей.
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Чому у вас така агресія до добрих справ?
Ніхто не намагається образити дітей.

Але я сама нещодавно зтикалася з тим що речі для сиріт приймають тільки нові і з бірками.
Вибачте але я не мільйонерша а просто хотіла допомогти дитячими чистими речами.
Виявилося що мій намір не потрібен адміністрації.
Ну ні так ні.

Віддала ті речі тім кому вони дійсно потрібні переселенці дякували.
А почему вы считаете, что дети с дет.домов обязаны носить только обноски?
13чудоСВЕТА• 21 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
А ви бачили ті обноски?
Чи можна подумати що я не знаю як адміністрація видає дітям гарний одяг на свята а весь час вони ходять в обносках.
Я все це знаю бо мої родичі жили в такому закладі, і знаю як наживаються на таких дітях і фондах.
Не треба хизуватися тим з чим ви не зтикалися.
автор Трільчиха • 21 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Відео і фото це ваша парафія, не моя. Адекватна людина ніколи б не додумалася до таких коментарів
Бесбардак• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Iphone
поддержу вас. мы тоже одевались в том, что давали люди и очень за это благодарны. уже потом нашла работу и смогла покупать все, что хочу
Я еще и отдавала все до полугода, как раз такое из чего детки быстро вырастают.
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А ви бачили ті обноски?
С чем я тебя к сталкивалась?
Я сама собираю часто помощь и люди под помощью очень часто такой хлам приносят, что у меня складывается ощущение, что дети с детдома это не дети вовсе или по типу, ну а что, и так сойдёт.
Поэтому да, отдавайте обноски родственникам.
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Адекватный человек не будет стремится попасть в детский дом что б поиграть в хорошую тетю

Люблю Украину• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Вы не поняли. В детдом просто так зайти ’провести досуг’ не получится, там с этим строго. Это не парк развлечений. Вам об этом написали.
Фея_3уровень• 21 мая 2023
Ответ дляВилами по воде
Зараз дітей стали повертати з-за кордону, бо нема дітей-нема грошей нема грошей на персонал, і на ´бідних діточок´ не назбираєш. І не впжливо, що повертають дітей в Запорізьку область, Дніпро. На візках, в заклади без бомбосховищ..... це не до Вас, але підтримуючи інтернатний заклад часто робиш більше шкоди дітем ніж допомоги
я з вами абсолютно згодна, найкраща допомога - це взяти дитину з дитбудинку, дістати з системи, стати наставником для неї (є така програма), все інше майже мимо
я взагалі на тему сирітсва, усиновлення багато чого знаю, ще з університету стала цікавитися, речі возила, знаю що ’допомога’ може шкодити та взагалі багато чого
автор Трільчиха • 21 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Ваша злість не з добра. Щиро бажаю Вам щастя
Кэти Сол• 22 мая 2023
На олх есть раздел взаимопомощь, там пишут те кто что-то предлагает и те кому что-то нужно, я так кучу детских вещей поотправляла