Трільчиха• 21 мая 2023
Діти війни. Сироти
Добрий день.
Є дитячі речі: одяг, взуття. Якісні, майже нові. Хотілося б віддати дітям, які зараз найбільше потребують. Можливо, сироти. Де у Києві і області є будинки, куди б можна було завезти? Хочу особисто, щоб потім час від часу організовувати цим дітям дозвілля чи допомагати з їхніми дитячими хотілками. Дякую
Вилами по воде• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Откуда из вернули? А остальные дети где?
З-за кордону. Здаються, в Польщі були.
Вилами по воде• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Помилилась, не 16, а 29 дітей...
І це не єдина ситуація
Липка-прилипка• 21 мая 2023
Ответ дляВилами по воде
З-за кордону. Здаються, в Польщі були.
Почитала. Мрак ... Дебила на верхах сидят
младокошкина• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Кожен судить про інших з висоти власної дзвіниці.
Ви неправі
Дзвіниця тут ні до чого
Вилами по воде• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Кинула вище посилання на статтю. 29 дітей з інвалідністю
Щебетуха• 21 мая 2023
Я для додалась в групу у телеграм каналі ’МожнА мені’. Там люди ВПО, які потребують різних речей. Якщо ви хочете щось віддати (речі на дітей, дорослих або щось для побуту) -ви фотографуєте і викладаєте в групу. Людина вам пише в особисті, що їй ця річ потрібна і (за правилами групи!) обов*язково показує вам довідку, що вона дійсно ВПО. І ви відправляєте цю річ поштою (посилку оплачує отримувач або за домовленістю).
Я багато речей так відправила. Мені подобається, що допомагаю ВПО (сама виїзджала з дому з початком війни і відчула на собі, що таке бути без рушника чи без виделки, це жах); якщо людина оплачує посилку, то ти розумієш, що ця річ дійсно їй потрібна (це мені приємно також); я позбавляюсь речей якими не користуюсь (теж добре)).
Мінуси. Це довго-муторно: фоткати, переписуватись, замотувати посилки, відносити на пошту і стояти у черзі.
Але мені приємно, що роблю добру справу.
Можна викинути речі скопом у ’Кошик добра’ (в Києві на вулицях стоять такі контейнери), але мені здається вони там і згниють, слабо уявляю як вони ті всі тони речей сортують...
Байрактарна• 21 мая 2023
В центр ВПО ,погуглите где в вашем городе,я отвожу,очень удобно и сама беру если надо,мы тоже сейчас впо в К.Р
Головний кошак• 21 мая 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Рекомендую отправить в ’Кенгуруш’.
Я всегда помогаю лично.
Я супер-пупер• 21 мая 2023
Пошукайте у ФБ групи Реюз Київ (Дніпро, Харків)
Там можна віддавати непотрібне
Fashion_besties• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Iphone
поддержу вас.. интернатам все же помогают разные спонсоры. Но есть много переселенцев за чертой бедности, одинокие мамы с детками. им бы помочь
100%, не так давно здесь женщина писала, что можно своими руками сделать в подарок на днюшку ребёнку, так как нет возможности купить подарок
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Моя мама работает в доме малютки и никого постороннего не пускают, потому что дети быстро привязываются, и те, кто хочет помочь - помогает, а не делает на этом шоу с фото и видео для соц сетей.
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Чому у вас така агресія до добрих справ?
Ніхто не намагається образити дітей.
Але я сама нещодавно зтикалася з тим що речі для сиріт приймають тільки нові і з бірками.
Вибачте але я не мільйонерша а просто хотіла допомогти дитячими чистими речами.
Виявилося що мій намір не потрібен адміністрації.
Ну ні так ні.
Віддала ті речі тім кому вони дійсно потрібні переселенці дякували.
Ніхто не намагається образити дітей.
Ну ні так ні.
А почему вы считаете, что дети с дет.домов обязаны носить только обноски?
13чудоСВЕТА• 21 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
А ви бачили ті обноски?
Чи можна подумати що я не знаю як адміністрація видає дітям гарний одяг на свята а весь час вони ходять в обносках.
Я все це знаю бо мої родичі жили в такому закладі, і знаю як наживаються на таких дітях і фондах.
Не треба хизуватися тим з чим ви не зтикалися.
Трільчиха
• 21 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Відео і фото це ваша парафія, не моя. Адекватна людина ніколи б не додумалася до таких коментарів
Бесбардак• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Iphone
поддержу вас. мы тоже одевались в том, что давали люди и очень за это благодарны. уже потом нашла работу и смогла покупать все, что хочу
Я еще и отдавала все до полугода, как раз такое из чего детки быстро вырастают.
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А ви бачили ті обноски?
С чем я тебя к сталкивалась?
Я сама собираю часто помощь и люди под помощью очень часто такой хлам приносят, что у меня складывается ощущение, что дети с детдома это не дети вовсе или по типу, ну а что, и так сойдёт.
Поэтому да, отдавайте обноски родственникам.
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Адекватный человек не будет стремится попасть в детский дом что б поиграть в хорошую тетю
Люблю Украину• 21 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Вы не поняли. В детдом просто так зайти ’провести досуг’ не получится, там с этим строго. Это не парк развлечений. Вам об этом написали.
Фея_3уровень• 21 мая 2023
Ответ дляВилами по воде
Зараз дітей стали повертати з-за кордону, бо нема дітей-нема грошей нема грошей на персонал, і на ´бідних діточок´ не назбираєш. І не впжливо, що повертають дітей в Запорізьку область, Дніпро. На візках, в заклади без бомбосховищ..... це не до Вас, але підтримуючи інтернатний заклад часто робиш більше шкоди дітем ніж допомоги
я з вами абсолютно згодна, найкраща допомога - це взяти дитину з дитбудинку, дістати з системи, стати наставником для неї (є така програма), все інше майже мимо
я взагалі на тему сирітсва, усиновлення багато чого знаю, ще з університету стала цікавитися, речі возила, знаю що ’допомога’ може шкодити та взагалі багато чого
Трільчиха
• 21 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Ваша злість не з добра. Щиро бажаю Вам щастя