Акукарача• 21 мая 2023

І я запитаю. Літо. Місто. Де і як задіяні діти?

Я і чоловік працюємо, в кого бабуся в селі, зрозуміло, що можна поїхати. А решта?
Сиджу тихенько• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Якщо брати відпустку по черзі, то відпустки на спільний відпочинок, на море чи на гори не лишиться
Ми з чоловіком ще жодного разу від народження сина саме цьому не були разом у відпустці

автор Акукарача • 21 мая 2023
Ответ дляУказка
Я через це змінила спеціальність і роботу. Працюю вже років 12 вдома. Офіс раз на тиждень.
Ви вдома працюєте, а діти?
Указка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Все літо в таборі?
Так. Їжу із собою. З 08 до 18 діти там
автор Акукарача • 21 мая 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ого ((( скільки років сину?
автор Акукарача • 21 мая 2023
Ответ дляМурзилка
То найміть няню. Нехай водить гуляти
Оплатила табір на все літо. Нянька була б дешевше. Молодший в садку літом
Кубик Рубика• 21 мая 2023
А я вперше зіштовхнулась в 2000, а в цьому році вже молодша випускниця... У всіх дуже різні обставини, але завжди складно, коли нема бабусі, яка готова прийняти внуків на літо...
Весняний Марафон• 21 мая 2023
Как и обычно. Секции, прогулки. Только минус школа.
Да будет так• 21 мая 2023
Садок до кнця червня,липень беру відпустку і серпень знову в садок.А що робити,іхати кудись і за що особо нема,сидимо дома.
4есотка• 21 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
Цьогоріч нема шкільних таборів
у нас є, можливо не в усіх регіонах

автор Акукарача • 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
В мене відпустка 14 днів. Я на місяць взяти не можу
Маю натхнення• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
горечко ж яке.... А що робити сім’ям, де тато на війні і спільний відпочинок не світить?
Мурзилка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Не шкода дитину? Все літо в садку...
Указка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Такі помічники є не у всіх
У нас вже теж немає. Свекор помер, свекрусі 75 років. Мої батьки через війну поїхали. Теж вже вік поважний. Я не залишу маленьку дитину на свекруху. Це тільки якийсь серйозний випадок. Хоч вона і не проти, але я розумію, що таке в 75 років з малою дитиною сидіти тиждень.

Із чоловіком так їздили. Тиждень я, тиждень разом, тиждень чоловік
маринель-наумка• 21 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
Цьогоріч нема шкільних таборів
В нас в Чернігові є.
Да будет так• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Мені дадуть,я сама з дітьми.Якось викрутимося.
автор Акукарача • 21 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Не шкода дитину? Все літо в садку...
Мусим працювати. Потрібно дітей кормити і вдягати. 10 днів будем на морі
Мурзилка• 21 мая 2023
Ответ длямаринель-наумка
В нас в Чернігові є.
А в Києві нема
Да будет так• 21 мая 2023
Ответ длямаринель-наумка
В нас в Чернігові є.
Є і в нас,та багато де є.
Сиджу тихенько• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
В мене ще й відпустки 2 тижня загалом. Пам´ятаю, що син ходив до садочку за тиждень до школи, потім я взяла відпустку щоб тиждень перед школою його розважити, а тиждень - щоб спокійно відвести-забрати зі школи.

Настасья Пицун• 21 мая 2023
Ми живемо під Києвом, тут себе дитина почуває майже як в селі
Мурзилка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Я такого не розумію. Чесно, малі діти , війна. Чого його йти на роботу
автор Акукарача • 21 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Який дивний коментар
Сиджу тихенько• 21 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Не шкода дитину? Все літо в садку...
Шкода, але що робити?
Мурзилка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Який дивний коментар
Чим дивний. Нехай чоловік заробляє більше
Указка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Ви вдома працюєте, а діти?
А дитинці одній 20 рочків. Вже якось сам себе розважає. Молодшій 6. У неї 2 рази на тиждень садочок, музична школа теж 2 рази, англійська в тій же школі. І 3 рази на тиждень карате. Навчилася сама себе займати. То ріже, то щось малює, то клеїть, лєго грається. Якось так
Білий Лосик• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Ваша дитина 6 років проведе в таборі все літо?
автор Акукарача • 21 мая 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ми також в передмісті, в нас річка 5 хв. З дому виходим в купальниках. Але то дома, зараз ми виїхали і живемо в іншому місті
Сиджу тихенько• 21 мая 2023
Ответ дляМурзилка
А що оплати всі відмінили і роздають все безкоштовно?
маринель-наумка• 21 мая 2023
Ответ дляМурзилка
А якщо в мімті роботи взагалі нема? Що значить нехай заробляє
КартаБезКомиссий• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Поясніть, моїм дітям 3 і 6. Раніше був декрет і дитина в садку літом. Тепер школа.. літо вільне
Пришкільного табору немає?