Дай подивлюся• 21 мая 2023

Чи реально купити квитки на потяг Київ Варшава????

Зайканалужайке• 21 мая 2023
звісно, покупала не один раз

Холодная каша• 21 мая 2023
в 8 ранку, за 20 днів
младокошкина• 21 мая 2023
Да, за 20 дней в 8 утра до 8:05.
Но не факт.

Кума брала и подруга тоже недавно.
Нужно иметь в виду, что там купе с тремя полками друг над другом с одной стороны. Не очень удобно.

Но можно ехать через Хелм с пересадкой. Там купе. Поезд в Варшаву ждёт поезд из Киева. Билеты взять легче
...аяприкольная• 21 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Да, за 20 дней в 8 утра до 8:05.
Но не факт.

Кума брала и подруга тоже недавно.

Хелм також о 8 ранку?
младокошкина• 21 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
Хелм також о 8 ранку?
Их несколько.

Можно ещё через Пшемысль, но от Пшемысль до Варшавы дольше ехать
младокошкина• 21 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
Хелм також о 8 ранку?
Вам нужно уточнять, когда в Варшаве нужно быть.
Пузата Хата• 21 мая 2023
У мене недавно подруга їздила на цьому поїзді. Поїздка була просто жесть. Спала на третій полиці, вона худенька залізла нормально, але вночі, коли забирали документи на кордоні спати було неможливо, під стелею вмикалась лампа і сліпила очі.
А ще зважайте. що мами з маленькими дітьми часто беруть 1 полицю, плюс ще візочок і валіза...і плач вночі від недосипу
Бабка_в_кедах• 21 мая 2023
Ответ дляПузата Хата
Поэтому я не понимаю этой мании - ехать прямым рейсом. Намного комфортнее с пересадкой в Хелме. Новые вагоны. Комфорт.
mangyst• 21 мая 2023
А раптом хто знає про поїзд Київ-Відень. Що з ним? Пишуть, важко купити білети. Швидко розбирають...

ЖД білети ловлю• 21 мая 2023
Київ- Відень можна купити теж, звертайтесь до особистих
Аристократка-тунеядка• 21 мая 2023
Ответ дляЖД білети ловлю
Вау