Скокмоно - стокнуно• 21 мая 2023

де ви зберігаєте свої тексти-дописи для інстаграм?

Ну, щоб на всякий випадок був текст не лише в інсті, а щоб чернетка збереглася.
Якщо з часом там тисяча постів, то просто текстові файли короткі робити в гугл.док - схоже, не зручно? а де тоді?
Не люблю натовп• 21 мая 2023
Я всё храню на Гугл доке.
У меня есть Эксель файл,он мой путеводитель с ссылками на папки с разными темами

Tammy21• 21 мая 2023
Ноушн)
Не гавкаю- но охраняю• 21 мая 2023
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я всё храню на Гугл доке.
тобто в ексель посилання на пости в інсті? а самі тексти як? в окремій графі такої таблички? тобто по сути на одну сторінку інсти - один ексель файл?
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляTammy21
Ноушн)
чула таке. він для андроїд безкоштовний? в чому його фішки?
ну тобто він допомагає не створювати сотні окремих файлів під кожний допис? можете порадити може якест відео тощо як лікбез по ньому? Дякую
Не люблю натовп• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я пишу тексты и идеи.
у меня ссылки на папки с темами ( здоровье,обучение и тд), для отдельных партнёров - отдельные папки
Обычно пишу в ворде, иногда в Экселе, картинки добавляю или в папку или скрины ( когда картинки ещё нет,но есть идея какой должна быть)
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
окрему папку зробили для інсти - і все?

у Вас мабуть айфон? там реально класні замітки системна прога. а от в андроїді я так і не знайшла проги с замітками, щоб сихнронізувалая як айклауд на комп(

в мене самсунг, і їх самсунг нотс виявляється вже не сихнхронізується з віндовс (так мені служба підтриски самсунг пояснила рік тому)
Tammy21• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так, можна і через браузер, можна і додатком встановити. Є платна версія, але якщо ви не плануєте працювати над проектами з командою, то вона вам не потрібна.
Він для всього і сам фішка))) Це база даних, яку ви можете налаштувати повністю під себе.
На жаль, ні. Я його вже декілька років юзаю, усі посилання загубилися. Просто забийте на ютюб Notion і буде купа уроків, лайфаків.
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я пишу тексты и идеи.
ех, навчится б так! бо в мене мільйони нарисів, ідей.. ну є чисті тексти вже готові. але якось не вмію нормально це десь структурнути(

так це лише для моєї інсти.. яку тільки вчуся вести..

а от як люди які заробляють веденням сторінок? бо ідей багато текстових, але щоб заробляти цим треба дружити значить і з усякими екселями((

Басноплетка• 21 мая 2023
Тексты в приложении Блокнот.
Мне это очень удобно.
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляTammy21
ну, в майбутньому планую мати помічників (зараз я у повній фінансовій дупі, тому про помічників нема й мови), і тому робота з командою є в планах. але б для початку б освоїтися самій..
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
Тексты в приложении Блокнот.
Мне это очень удобно.
це без реклами безкоштовний в анроїді? бо я накачала купу різних - але то реклама, то дивний інтерфейс. колись давно був айфон (ще 5ї версіі) - які ж там зрузні замітки !
Не люблю натовп• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно

Я вам рекомендую найти вашу систему учёта.
Свою я нашла где-то через год с полной загрузкой маркетинг специалиста.
Мой фаворит это гугл таблицы и тд. У меня все по папкам разбито, куча идей и все они сливаются в нужные папки, а контроль где что у меня мой файлик в гугл Экселе )
Кстати, рекомендую ничего не удалять, иногда в старых сырых идеях я нахожу алмазы)
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
Тексты в приложении Блокнот.
Мне это очень удобно.
спробувала саме так ввести - нема такого ( може є посилання?
Tammy21• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тоді вам вистачить безкоштовн.версії, там буквально увесь функціонал. Головне не жахайтеся, бо він з першого заходу може здатися складним. Вам головне зрозуміти як будуються бази даних, та робиться сортування та переконані посилання -- це база. Далі вже все по бажанню.
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
ой, в мене з таблицями взагалі важко.. я так з трудом оформлюю щось( от текстів купа але заміиками - і там чорт ногу зломиь(

а знаходите потім через пошук по ключовому слову?

і якщо усе в гугл-таблицях, то мабуть Ви окремо купуєте память? бо ж в стандарті гугл-диску усього 15Гб ж
Tammy21• 21 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я как неофициальный амбассадор Ноушн ~которому никто за это не платит~ рекомендую вам собственно Ноушн. Там удобней (просто поверьте;) чем в гугл табл. в миллион раз!)))
Не люблю натовп• 21 мая 2023
Ответ дляTammy21
Я посмотрю.
Просто у меня за годы работы уже такой объем информации 🙈 от шаблонов договоров по разным направлениям,до контактов и сверок
Басноплетка• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Попробуйте так.

автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляTammy21
я 2 роки так і жахнулася, що вже не памятаю його, хоча качала і пробувала.. але раз одразу видалила - значить не справилася з тим що важкий..

а Ви і на компі і на телефоні його користуєте? він якось синхроніується? і там мабуть по кількості Мб/Гб обмеження?
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
Попробуйте так.
а.. тобто він не в плеймаркете? я боюсь сторонні проги качати, бо зараз одна і якщо що ніхто не допоможе з телефоном(
Tammy21• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно

В мене три акка. 2 робочих, 1 персональний. Не підкажу за ГБ, поки вистачає.
Синхронізація чудова.
Теж його декілька разів видаляла, доки не розібралася та шаблонів не наробила.
Tammy21• 21 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я посмотрю.
Надеюсь вам понравится)
Там весьма удобный импорт-экспорт документов.
Басноплетка• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Он есть и в Плеймаркете, откликается на запрос: Быстрый блокнот.
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляTammy21
Синхронізація чудова.
ух.. шаблони.. це мабуть якщо для мене ворд і ексель якщо не просто на примітивном рівні, то нотіон тому і лякає(
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляTammy21
Надеюсь вам понравится)
боже як це все запутано звучить(
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
дякую. вже встановлюю
Tammy21• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ні, вам не обов´язково Ексель юзати, це просто можливість. Під шаблонами мала на увазі, що ви можете зробити собі шаблон бази даних, індівідуальний, а потім просто його копіювати. Тобто, наприклад, є в мене база під книжки. Я роблю декілька стовпчиків -- назва, дата читання, автор, жанри, замітки, оцінка, країна і т.ін. потім в кожен допис про книгу можна зайти (там окрема сторінка) додати картинки, цитати, посилання, відео, будь що. Саму базу показати у різних видах таблиць та відсортувати як заманеться.
автор Скокмоно - стокнуно • 21 мая 2023
Ответ дляTammy21
блін, хоч би якось побачити як це.. бо так важко здається(

а в мене - так, дуже багато напрямків, тобто каша ще та(
Tammy21• 21 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно

Ось, це моя стара база по книжкам, там є скриті теги, тобто вони знаходяться не в табличці, а у папці з книжкою. Кожна назва відкриває окрему сторінку де можна додавати будь який контент, хоч допис, хоч відео.