Бух! Екіпаж відправився на концерт до Нептуна! Туди, де в перших рядах чекає екіпаж крейсеру « Москва». Ще сотні врятованих наших життів! Летіли, кажуть бомбити лівий берег Херсона, а вийшло скинути останню бомбу собі в штани, поки летіли зверху вниз у море! Боже, яка я рада що я українка, що я на цьому боці! Порадійте зі мною!
Модные мальчишки• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Та я все розумію
Но не може буть «так надо» - не сбивать літаки, які гарантовано нанесуть удари. Ти їх бачиш, ти знаєш коли вони будут в такий-то час - і просто чекаєш пусків «бо так нада». Так не буває.
Це все ця позиція, що якщо ми збиватимемо то ми стаємо агресором. Да , бляхамуха, яким чином? Не сходиться пазл
Буває так, як потрібно. Хлопці працюють цілодобово і роблять усе, щоб позбивати все, що летить. І якщо порівняти, як було в минулому році і зараз, то різниця є і відчутна. Яким чином - вам ніхто нічого не скаже, як би вам не хотілося. Відставити паніку. Те, що вміють в полі зараз наші хлопці, не вміє в світі ніхто. Вони додумуються до такого використання зброї, що ті, хто її надав, тільки й встигають дивуватися. Мало мати зброю. Багато залежить від того, в чиїх вона руках. Тому пора навчитися довіряти нашим військовим.
Модные мальчишки• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
А хтось бачив місяць? Місяць код да вінчі, чи як там..
Явище має назву Да Вінчі. дуже рідкісне.
Ответ дляАриэлла
Может уже есть какое-то подписанное обязательство, которое нарушить невозможно и отказаться будет нельзя, нам ведь не говорят правду.
Та це вже вершина цинізму - «спочатку ми вас не візьмем, щоб підарас*ня вас могла атакувать законно, а потім візьмем, щоб вами воювать»
Чи як
Fotografkiev• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Но я не хочуууу,
Мені кошмар снився позавчора
Реалістичний аля сон. Як йде гул по нарастаючій, трусяться стіни, і я дитину накриваю собою. Це така жуть. Снилося в ніч, коли не було тривоги.
Мені кошмар снився позавчора
Це лише сон. Мені в серпні снилося, що мені в квартиру ракета влітає, в мене потім аж ноги трусилися, але ж нічого, це просто наші страхи вилазять.
svetlapanna• 22 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
Нафиг им свет? Им и с лучинами хорошо будет!
Нет- нет, свет не нужен))) Свечечку в зубки, как-никак они в родной говени )))) им бьі еще камней побольше. с неба,. чтоб поприцельнее. А то сильно радовались. когда их оркотня нас бомбила и вся Украина без света сидела.. ))) Пусть им лоб ху..ла вместо света будет
Ответ дляFotografkiev
Я залізна
Картинка зникла, звук-гул і трєск бетону затих, лишився лиші піск як знаєте - в фільмах апарат реанімації робить - пік-пік-пік-пііііііііііііііііііік (коли серце зупиняється»? Так от таке щось було
Лежу , думаю - це отак помирають люди? Раз, і все. Що навіть зрозуміть не встигаєш. Потім(так як сон такий аля-реалістік вдруге сниться), приходить думка - що мабуть звуки і картинка зникли, бо я просто прокинулась? І відкриваю очі щоб перевірить. І да, бачу що лежу в ліжку собі.
Ответ дляsvetlapanna
Какие свечи? Лучины им в зубы и фитиль сами знаете куда и хай радуются )))
Fotografkiev• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Я залізна
А в мене коли мені снилося як в кімнату залітала ракета де я була, як в фільмі було все сповільнено - я йду ще вперед (мала дитину з кімнати забрати), а мені на зустріч летить скло і уламки меблів. Такі реалістичні сни, що капець
Женщина за сорок• 22 мая 2023
Ответ дляsvetlapanna
Весь город без света. Желаю им такое претерпеть суток на трое. МОЖНО И ПОБОЛЬШЕ
Херсон месяц жил без света, бо эти пи....ы взорвали все, что не смогли украсть и вывезти. Так что трое суток ваще ерунда, пусть посидят как мы
Ответ дляTeonaa
Но я не хочуууу,
Мені кошмар снився позавчора
Хвилювалки не було, тривоги теж, мозок мав щось вигадати. Сьогодні будуть хороші сни
Ответ дляTeonaa
Та я все розумію
Нехай зразу дадуть ефки, а тоді побачимо. Обіцянка-цяцянка - а дурневі радість), нехай президент обіцяє все, що треба.
Ответ дляМодные мальчишки
Я не задаю таких питань, бо в нас є людина, яка на своєму місці. Це генерал Залужний. Все, що він робить, - робить задля України. І якщо зараз така тактика, - значить, так потрібно. Вам здається, що маразм, бо ви не знаєте планів військових. Вірте ЗСУ, Залужному і нашому президенту. Все, що має наша армія, - завдяки Зеленському, всі успіхи, які має наша армія, - завдяки успішному командуванню Залужного.
Хотела лайкнуть ваш пост, но потом дошли до Зеленского… очень надеюсь, что зеленский и его подружка Ермак не в курсе планов военных…
Екатерина27• 22 мая 2023
Утром уже эту новость везде удалили. Оказалось, что сбили беспилотник.
Ответ дляЕкатерина27
Даже не утром, а ночью еще
Вы точно проверили инфу?
То видалено повидомлення Плетенчука , что написал в фейсбук и его тиражировали, до официального отчета
А литак+1
Тримайте от Генштаба
Пришли тут . С ложкой дегтя и радостью, что Всу не сбили, чего вам так хочется такое тягать?
За сутки сбит самолет, все.
Генштаб дал сводку
А литак+1
Тримайте от Генштаба
За сутки сбит самолет, все.
Генштаб дал сводку
Не ну пришла б
Сказала - ’неточно , сбили или нет’
Ждем от Командования повитряних инфу, так нет же- надо отакое вот нести, и тащаться чтоле? Не понимаю
Это как надо хотеть провала Всу, как хотеть наступления белорусов, хотеть фронта на севере, хотеть пипеца, и как не верить в Украину.
Ну за гранью. Даже не пессимизм. А какое то упивание плохими новостями.
Сказала - ’неточно , сбили или нет’
Екатерина27• 22 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Не ну пришла б
Сказала - ’неточно , сбили или нет’
Удалено администрацией...