Привіт дівчата!
Пишуть, вже 7 бортів прямує до пускових рубежів, я так розумію, сьогодні знову?(
Також БПЛА на півночі.
Ирина-bbd0• 22 мая 2023
Девочки.у меня любимый ’там’.ну вы поняли
Во время бомбёжки по9вонила ему и просто говорила.что люблю его очень и он повторял любимая.не бойся.все будет хорошо.я рядом с тобой!!!! И так всю бомбёжку.
Обычно я за него переживаю и успокаиваю и молюсь
..
Девочки.любите и берегите своих близких.целуйте.обнимайте.не тратьте жизнь на ссоры сейчас !!!!
Это так ценно сейчас! И самое важное!
..
Это так ценно сейчас! И самое важное!
Allas_shop• 22 мая 2023
Ответ дляБонСу
Тут читаю- чета ссылка не копируется
Дайте, пожалуйста, ссылку на канал, поиск не находит почему-то (.
kirpichenko• 22 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Ухожу спать.
Если что то грохнет, то проснусь, куда денусь.
Єх
irinka_kyiv• 22 мая 2023
Теперь к Днепру приколупались, твари. Ох, Днепряне, обнимаю. Слава Богу, это тоже заканчивается (я об обстрелах), выдыхайте. Очень надеюсь, что без пострадавших
Пока так
Нічний удар по Дніпропетровській області. Що відомо?
▫️Українські військові збили над Дніпропетровщиною 15 безпілотників та 4 крилаті ракети. «Проте, на жаль, маємо й ’прильоти’» — пише голова ОВА;
▫️У Дніпровському районі через ракетний удар поранений 27-річний чоловік. Також є влучання по приватному підприємству у Дніпрі;
▫️В Іларіонівській громаді Синельниківського району впав безпілотник. Також там виявили уламки ракети;
▫️Постраждали 7 людей. Жінки 52 та 70 років — у лікарні;
▫️Пошкоджені кілька будівель рятувального підрозділу. Виникло дві пожежі, які вже загасили. Знищені більш ніж 10 вантажних та легкових авто, стільки ж одиниць спецтехніки — пошкоджені;
▫️Зачепило 3 приватні будинки та 9 багатоквартирних. А ще — дитсадок, магазини та адмінбудівлі. Потрощені 6 авто
🔸hromadske |
Ответ дляkirpichenko
Киев тож пять дней назад,такого ада еще не видели с начала войны,лупило дезконечно сукааааааааа
В определенных районах , как Соломенский ад начался с новогодних праздников ( массовые не в счет ) . Это когда после 10 взрыва уже не считаешь . Днепр , сочувствую , видимо у вас как в Киеве было . Я на Киев опять жду