Міряно-переміряно• 22 мая 2023
Гідрофільна олія смердить
Купила вперше. До цього була олійка-молочко, пахла дуже приємно. А це прям смердить старою затхлою олією. Гадаю так не має бути, але ще у вас запитаю…)
І це на секундочку за 1300 грн.
Міряно-переміряно
• 22 мая 2023
Єдина Країна• 22 мая 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Така
Я конкретно этой не пользовалась, но обычно у гидрофильного масла отдушка минимальная или нет вообще. Старым вонять не должно, условия хранения не соблюдались возможно, и оно испортилось.
Міряно-переміряно
• 22 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Что за бренд? Такого не должно быть.
Ren. Хотіла фото прикріпити, чомусь не відправилось
Єдина Країна• 22 мая 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Відправилось усе)
Міряно-переміряно
• 22 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Так, власне і думала… піду поверну завтра
ША! я прийшла!• 22 мая 2023
Мала саме таку, так запах жахливий, як ви і описуєте тхне старою олією. І загалом засіб не дуже, липкий, погано розподіляється по обличчю, не хватило мані нервів щоб докористувати, викинула.
ЖонДуан• 22 мая 2023
У меня не очень дорогая от Balea, никакого запаха, или чуть уловимый запах масла. Думаю, для таких продуктов это норма. Главное, чтоб хорошо снимал макияж.
Міряно-переміряно
• 22 мая 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Повернула вже)
Міряно-переміряно
• 22 мая 2023
Ответ дляЖонДуан
Та смерділа не просто олійкою. А старою застояною нерафінованою
думаю вона неправильно зберігалась і пропала