Доброго дня, підкажіть будь ласка, їду з Хельма в Харків. З Варшави до Хельма прибуваю о 15:01, а відправляюсь з Хельма в Харків о 16-42, встигну на потяг чи ні? Є якісь паспортні контролі на вокзалі? Чи просто приїхав і сідай у потяг?
Ответ дляМарина ФР
Успеете. Если интерсити опаздывает-поезд ждёт. Пересадка на том же перроне, никуда бегать не нужно
Спасибо💐