Контрольница• 22 мая 2023
Чому стільки скалічених життів? За що?
Війна..а раніше війни теж..голодомор..освенцим..це просто жах,історія повторюється! Молоді люди яким жити і дітей народжувати-вони йдуть у землю не побачивши цього життя. Хто пояснить це все?!(
@ альонка@• 22 мая 2023
У моєї однокласниці сьогодні син загинув,25 років...він один в неї був,все для нього...за Батьківщину,я це розумію,але це ж така дурня!народитися,щоб загинути через дибілів
Марфа-Краса• 22 мая 2023
Гітлер, Сталін, ху@ло... скільки на їхніх руках крові( Це помилки природи, нелюди
Роллс-Ройс• 22 мая 2023
Ответ дляCatou
Мабуть, це вилізло через незасудження і героїзацію радянського режиму
Я також маю таку думку. Тому що одні брехали, інші замовчували…
Бо війни завжди комусь вигідні: щоб закріпити владу, приєднати землі (колись це мало чималу вагу), захопити корисні копалини… безліч причин.
Найбільше обурює, що людство стрімко рухається і прогресую, не тільки технічно, але й в етичному плані. Зараз людське життя, свобода волі, самовизначення цінується набагато вище, ніж раніше. А все одно починається війна, і вікові зусилля зводяться нанівець. Як так?!!!
Я ось собі думаю: чи дійде людство такого рівня, коли війн не буде взагалі? Чи це неможливо?
Все це робиться руками звичайних людей. Згадайте маски і укольчики.
Хто вас в АТБ і в тролейбус не пускав? Не депутати, які незаконну антиконституційну фігню написали. А ваш сусід, який тими ж вулицями ходить в те ж АТБ, і їздить в тому ж тролейбусі.
Ви спочатку гнобите вільних людей, які живуть без масок і без укольчиків. А потім дивуєтесь, що хтось прийшов вас вбивати. Їм начальник сказав вас вбивати - вони пішли і виконують. Внутрішні вороги вбивали українців експериментальними ковідними уколами.
То навіть не вакцини, а експерементальні препарати. Це не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових справ.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Майже 20 млн. українців користуються мобільним застосунком «Дія». Але чи захищені наші персональні та особливі дані, які насправді «Дія» збирає, зберігає та обробляє?
Чи знаємо хто є розробником і власником даного програмного забезпечення?
Які у за стосунку «Дія» приховані функції, що наражають нас на небезпеку?
На ці та інші запитання відповіді дають ІТ-фахівці та експерти.
А електронні щоденники і журнали, які зараз всім нав´язують. Незаконно вносять туди учнів БЕЗ ЗГОДИ БАТЬКІВ.
Вчителі не розуміють, що самі своїми руками руйнують систему освіти. Коли все буде цифровізовано, вчителі стануть непотрібними. Буде одна говоряща голова, яка буде віщати для всіх ’здобувачів освіти’.
Паперові журнали ніхто не відміняв. Але вчителям сказали все в цифру занести, і вони тупо виконують рекомендації.
Роза Амалия• 22 мая 2023
Ответ для-Ань-
Полностью поддерживаю! Тоже так думаю, Вы прямо выразили мои мысли